2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی منم دخمله اسمشم ملودی خانومه، وای دست راستت رو سر من 21 کیلو اضافه کردم نفس ندارم 

چه اسم قشنگی اسم دختر اولم آرتمیس هستش و کلا ۲ کیلو اضافه کردم و این یکی دخترم اسمش آتریسا هست

2731
اره ازين قرمز زشتا منم چنتا خورده😓😑 تازه سينه ام هم خورده قهوه اياش خيليييي بزرگ و پرنگ شده كلا ...

وای منم سینه هام قهوهای شده ناراحتم کلی، 21 کیلو، من سینه ندارم ک بخاد ترک بخوره ساق پاهام خورده 

خدایا شکرت😍
چه اسم قشنگی اسم دختر اولم آرتمیس هستش و کلا ۲ کیلو اضافه کردم و این یکی دخترم اسمش آتریسا هست

مگه ميشه🤔وزن بجه و كيسه ابش هم فقط بخاي حساب كني ٥ كيلو ميشه

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2738

مرسی عزیزم،،، اسم دختر ات خیلی قشنگن ایشالا نامدار باشن

خدایا شکرت😍
من ۳۲ هفته هستم استراحت مطلقیم سخت شده این روزا ولی خدا رو شکر داره تموم میشه

چرا استراحت مطلق هستید علتش چی بوده؟  

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 
وای منم سینه هام قهوهای شده ناراحتم کلی، 21 کیلو، من سینه ندارم ک بخاد ترک بخوره ساق پاهام خورده&nbs ...

منم سينه ندارم ولي همونم ك دارم قهوه اي فقط داره و ترك😂

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!