2737
2739

آره همین چند وقت پیش که خبر بارداری نا خواستمو بهش دادم.

حالا نمیدونم گریه خوشحالی بوده یا ناراحتی.

خودش میگفت گریه کردم و از خدا خواستم که بتونیم اونطور که باید بزرگش کنیم.

یه مامان ۲۷ساله...مامان ۳تا وروجک

اره یبار قهربودیم 4روزبهم زنگ نزد وقتی زنگ زد گفتم خیلی بی معرفتی میگی دوستت دارم ولی4روز خبرمو نمیگیری ببینی زندم یامرده کلی گریه کرد که دوست داشتم ولی نمیشد یبارم دست روم بلندکرد شبش سرم خیلی دردمیکرد ضربه خورده بودکلی بازم‌گریه کرد شوهرمن کلااشک میریزه زیادیبارم بخاطردروغش بهش توجه نمیکردم جریه میکرد که تودیگه دوستم نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یبار خانوادش خونه ما بودن با دخالت های بیجایه مامانش تو شوخی ها و حرفمو دعوامون شد ..مامانش کلی توهین کرد بهم من زنگ زدم ب مامان بابام اومدن ..منم کلی گریه کرده بودم از یطرفم دلدرد شدید گرفته بودم..مامانم اومد اتاق گفت شوهرت داره گریه میکنه سرمو از لای در بردم بیرون دیدم اره طفلی...همش ب ننش میگفت من بین ابو اتش گیر افتادم 😥😥خلاصه ننش بعد ۲۰ روز فتنه گری تصمیم گرفت برگرده خونش از وقتی اونا رفتن هیچ مشکلی نداریم باهم😍

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.
2728
چکار کردی😲

نمیگم 😐

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

اره ی بار گفتم از امروز ب بعد دیگه برام مهم نیستی اشک از چشماش ریخت و تو خیابون بغلم کرد😢

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2740

نه معمولا باعث گریه ی منه

خدایا شکرت تو سال ۹۸ عروس میشم 😍 خدایا شکرت که جهیزیمو تو خونه خودم چیدم و از مادرشوهر جدا زندگی میکنم😍 خدا جونم دوستت دارم 😢😢😢

آره ، یه دور بلغم کرده بود و موقع خواب بود منم تو نی نی سایت بودم ، اونم خیلی خسته اومده بود خونه ، فک کردم خوابیده چون خیلی زود خوابش میره تا سرش رو بالش میذاره خوابه ، یه تاپیک بوده موضوعش این بود که از چه اخلاق شوهرتون بدتون میاد ، منم نوشتم از کله شق بازی هاش و بچه بازی هاش ، امیدوارم یه روز بزرگ بشه ، دیدم پشت بهم کرد و نفسی نمیکشه ، یه لحظه شک کردم بعدش رفتم سمتش دست زدم به چشاش دیدم داره بی صدا اشک میریزه داشتم از تعجب شاخ در میاوردم بعد آروم گفت خدایا یه روز یه عقل درست و حسابی به من بده تا زنمو خوشحال کنم 😣😣 خیلی ناراحت شدم از گفته خودم...

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706