2752
2734
عنوان

کسی در مورد قطره رفلاکس نوزاد دو ماهه میدونه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 93370 بازدید | 128 پست
عزیزم بچه ام اصلا استفراغ نمیکنه، فقط بعد شیر خوردن با اینکه آروغش رو میگیرم هی یه چیزی میاد توو دهن ...

سلام عزیزم میدونم ازاین تایپیک خیلی گذشته ولی داشتم میخوندم متوجه شدم دخترمنم که الان 2ماهشه دقیقا علائم بچه شماروداره..شیربالانمیاره ولی هی صدای قورت قورت شیرمیشنوم وسکسکه زیاد واینکه 8صبح پامیشه12شب میخوابه بدون اغراق دوطول روز اصلااااا نمیخوابه من هیچ کاری نمیتونم بکنم چهارباردکتربردم اخرین بار امپرازول داد ولی تاثیرنداره..پدی لاکت ودایمتین هم میدم..شما درمان دارویی داشتین نتیجه گرفتین؟؟؟یعنی بازم ببرمش دکتر؟واقعا ازین بیخابیش کلافه شدم

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓
سلام عزیزم میدونم ازاین تایپیک خیلی گذشته ولی داشتم میخوندم متوجه شدم دخترمنم که الان 2ماهشه دقیقا ع ...

سلام عزیزم راستش یادم نمیاد اما بعید میدونم دارویی داده باشم بخوره چون مخالف دارو و شربت بودم بدم به بچه ام، بعد از چند ماه خودش خوب شد، فقط حواست باشه حتما زیر سر بچه ات بلند تر باشه یعنی یه بالشت زیر سرش باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم میدونم ازاین تایپیک خیلی گذشته ولی داشتم میخوندم متوجه شدم دخترمنم که الان 2ماهشه دقیقا ع ...

سلام دخترتون بهترشده؟الان ۴ ماهش شده، پسر منم ۲.۵ ماهشه و ریفلاکس پنهان داره

سلام دخترتون بهترشده؟الان ۴ ماهش شده، پسر منم ۲.۵ ماهشه و ریفلاکس پنهان داره

سلام عزیزم اره دخترم چهارماهشه وخداروشکربهترشده من یه اشتباهی کردم که دکترامپرازول دادازماه دوم بهش ندادم وخیلی پشیمونم الان دوهفته ست میدم خیلی خوب شده چون شیرنمیخوردبخاطررفلاکس وزن نمیگرفت..اگه دکتربهتون دارو داده حتمابه بچه بده

چشم برهم زدنی مردکوچک من بزرگمردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم💓💓
سلام عزیزم اره دخترم چهارماهشه وخداروشکربهترشده من یه اشتباهی کردم که دکترامپرازول دادازماه دوم بهش ...

ممنون عزیزم، من آخه حدود یک ماهه امپرازول میدم ولی اصلا فرقی نکرده،حتی حس میکنم امپرازول بهش نمیسازه چون بیشتر نفخ میکنه و بعدا دادن‌امپرازول هم یبوست میشه، احتمالا بچه ها بعد ۴ ماهگی خودشون خوب میشن

ممنون عزیزم، من آخه حدود یک ماهه امپرازول میدم ولی اصلا فرقی نکرده،حتی حس میکنم امپرازول بهش نمیسازه ...

اره چهارماه به بعدخوب میشن..ببین منم ثل توفکرمیکردم همش میگفتم تاثیری نداره ولی امپرازول 2هفته طول میکشه اثرکنه وکارش بیشتر مهارکننده اسیدمعده ست..حتمابده بچه بخوره چون اسیدمعده زیادشه خدای نکرده به مری وحنجره اسیب میزنه..باعث وزن نگرفتن میشه وبزرگترین مشکل اینه که بچه خوب شیرنمیخوره ووزن نمیگیره..اگه امپرازول نمیدی به دکتربگو چیزدیگه تجویزکنه...فقط حتما حتما حتما دارو بده..من دخورم توچهارماهگی 5800بودکلا زیرنموداره از همون روز قدووزن که دیدم اینجوری امپرازول بهش میدم خیلی خیلی خیلی شیرخوردنش بهترشده قبلا بعد3ساعت به زوربهش شیرمیدادم

سلام ببخشید دخترتون خوب شده خوابشش... ریفلاکس ش خوب شده؟ پسر منم مثل دختر شما خواب ندارن کلافه شدم شما دکتر بردید چه قطره ای داد؟

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰
اره چهارماه به بعدخوب میشن..ببین منم ثل توفکرمیکردم همش میگفتم تاثیری نداره ولی امپرازول 2هفته طول م ...

عزیزم بچه منم ریفلاکس داره دارم از غصه دق میکنم اصلا شیر نمیخوره سینمم پس میزنه بچه شما هم اینطور بود سینه رو میگرفت ؟؟

سلام ببخشید دخترتون خوب شده خوابشش... ریفلاکس ش خوب شده؟ پسر منم مثل دختر شما خواب ندارن کلافه شدم ش ...

سلام عزیزم دخترم۸ماه و۳روزشه رفلاکسش خوب شده ولی خواب نداره اصلاااا کلا بغلمه

عزیزم بچه منم ریفلاکس داره دارم از غصه دق میکنم اصلا شیر نمیخوره سینمم پس میزنه بچه شما هم اینطور بو ...

دخترمن بمدت یکماه اصلا توبیداری شیرنمیخورد فقط شب توخواب واسه همین وزن نگرفت الان ۸ماه و۳روزشه رفلاکسش خوب شده ولی لاغره خیلی

دخترمن بمدت یکماه اصلا توبیداری شیرنمیخورد فقط شب توخواب واسه همین وزن نگرفت الان ۸ماه و۳روزشه رفلاک ...

عزیزم الان تو بیداری سینتونو میگیره و خوب شیر میخوره ؟؟ اون ایام که توی روز سینتونو نمیگرفت چی بهش میدادین و چطور ؟؟ 

ببین بچه من سینمو نمیگیره اگر هم بگیره خوب میک نمیزنه فقط نوک سینه رو میگیره و دهنش رو میجونبونه و شیر زیادی عایدش نمیشه من شیرم رو میدوشم و تو خواب با شیشه میدم ولی شیرم الان خیلی کم شده دارو هم امپرازول دومیتیدون میدم یکماهه ولی تاثیر خاصی ندیدم ۴ماه و نیمشه 

همش نگران این هستم که دیگه شیرم خیلی کم بشه چون فقط هم با یک سینه از اول شیر خورد شما هم بچتون فقط میک ضعیف میزد ؟؟

پودرشو

من  نصف ساسه از پودرشو تو شيرم حل ميكردم صبح ها ميدادم؛ اين دفعه كه بردم دكتر ؛خس خس سينش زياد شده بود و شبها هنوز تو خواب چيزي قورت ميداد؛دكترش گفت هم صبح و هم شب بده؛ سرفه هاش الان زياد شده؛شما وقتي پودر و حل ميكردين ميدادين بلافاصله بعدش شير ميدادين؟؟؟؟واينكه واسه سرفه هاش چي ميدادين؟؟؟

خيلي نگرانم😔😔😔

2706