2737
2739

اینم سارافونه جلوش چاک داره جیب مخفی داره قدشم بلنده با ساپورت میپوشم تو تن خیلی شیکه عاشقشم

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم سارافونه جلوش چاک داره جیب مخفی داره قدشم بلنده با ساپورت میپوشم تو تن خیلی شیکه عاشقشم

دوتیکس؟؟؟ازقسمت کمرانگاربزرگ تره

الهی یهویی بشه همونی که میخواین❤
فدات

از زیر ب ا سن پیلی میخوره

پیلیشو باز کردم که متوجه بشی،موقع راه رفتن یا نشستن باز میشه

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍
2731
دوتیکس؟؟؟ازقسمت کمرانگاربزرگ تره

قسمت بالا تنش از زیر بغل تا کمر بازه که شومیز بپوشی و شیک ترش کنه

2740
نفهمیدم 😣😣ینی هردوطرف بازه یایه طرفشه و زیپ گذاشتی

ببین حلقه آستین لباس دیدی کوچیکه؟؟؟

مال این سارافون حلقش بزرگ تره تقریبا تا زیر سینه میاد،از اونجا به بعد بستش،یه طرفشم زیپ مخفی داره

ببین حلقه آستین لباس دیدی کوچیکه؟؟؟ مال این سارافون حلقش بزرگ تره تقریبا تا زیر سینه میاد،از اونجا ...

اها...بعدزیپ مخفی ازکمرتاپایینه؟؟؟یاپشتشه؟؟

الهی یهویی بشه همونی که میخواین❤
اینم خودت دوختی؟؟😯😍😍پارچش چیه

آره

پارچش از جنس شومیزای بیرونه نمیدونم حریره چیه🤔

پارچش قیمت شومیزای آماده بیرون شد😣

اها...بعدزیپ مخفی ازکمرتاپایینه؟؟؟یاپشتشه؟؟

از کمره

بعد کمربندش از جلوش دوخته شدس از پشت بازه با بند بسته میشه

2706