2733
2739
عنوان

وای خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 45 پست
اخبارک همه چی ارومه,فقط مرحوم خاشقچی یکم نگرانمون کرده 

یعنی براشهیدحججی که انقدر مظلومانه شهید شدایناانقدددددر توسرشون نزدن وزود جمعش کردن ولی حالااینو چیزشو درآوردن

من دوهفته اومدم خونه رفتم سرکار گفتم یه پولی جمع کنم یه چیزی برا خودم بخرم .

دندونم شکست مجبورشدم برم دوندنپزشکی نصف پولم دندونپزشکی هم نشد حقوقم 😕😕😕 

اون چیزی که میخواستم واسه خودم بخرم هم به درک رفت . 

ولی تو قصه خودتو بکش نقاش بزار هر کی هرچی هست باشه تو خودت باش ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماکرج هستیم اماهمون 4500 ارزونترهم پیدامیشه پیازهم 2500

اخه داخلش همه سفیده اصلا نمیشه خورد سیب زمینیام همه اسید میزنن بهش همه بزرگن ملتو مریض کردن خدا نگذره ازشون

خاکی که باشی اسفالتت میکنن:'(
من دوهفته اومدم خونه رفتم سرکار گفتم یه پولی جمع کنم یه چیزی برا خودم بخرم . دندونم شکست مجبورشدم ب ...

باز خوبه سرکار میری من که تو خونه ام فقط حرص میخورم

2731
باز خوبه سرکار میری من که تو خونه ام فقط حرص میخورم

ن بابا دانشجوام اونم یه شهر دیگه انقدرم خرجم زیاده که .

دو هفته اومدم خونه استراحت که کار جور شد رفتم سرکار .

گفتم با پولش یه چیزی بخرم که دندونم شکست خورد تو برجکم 😕

ولی تو قصه خودتو بکش نقاش بزار هر کی هرچی هست باشه تو خودت باش ...
2740

نه بابا گرون نشده جدیدا....چرا جو میدین؟من یه بار خوندم همینجا که گوجه ده تومن شده و فلان،کلی حرص خوردم وقتی رفتم در مغازه دیدم سه تومنه.........

همه جا همه قیمتی پیدا میشه...عمومی نیست که تعمیم بدیم و جو بدیم مردمو بترسونیم

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
نه بابا گرون نشده جدیدا....چرا جو میدین؟من یه بار خوندم همینجا که گوجه ده تومن شده و فلان،کلی حرص خو ...

خوب من تهرانم دیدم مغازه زده ۱۰.چه جوی چیزی که دیدم میگم حالا گوجه به کنار بقیه چیزا ارزون شده که من بخام مردمو بترسونم؟؟؟؟ مردم نترسید اینجا سوییسه همه چی هم ارزونه همه چی ارومه فقط خاشقچی مرده 

بخدا ترسيدم .  همينجوري تا سر ماه سينه خيز ميكشونيم موج دوم افزايش قيمتها هم پيش بياد رسما بدبخ ...

موجی در کار نیست.مگه قبل ۱۳ آبان نمیگفتن بدبخت میشیم و فلان.....دیدین که خبری نشد.الانم اگه دو بار من و شما بریم تو این سایت و اون گروه و داد بزنیم گرون شد همین میشه یک شایعه و دلیلی میشه برای هجوم دوباره مردم به فروشگاها و بالا رفتن قیمتها.......

😇😇😇اندوه من این است که در عصر حواشی...‌.‌‌‌‌‌‌..........یک لحظه به فکر من بیچاره نباشی😇😇😇
2706