2737
2739
عنوان

آی مردم به دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی از همون کلاس اول بهش معلم خصوصی بگیرم

بسته معلم خصوصی پرش

متفاوت در آموزش😁😁

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
2728

برا درس خوندن به بچه سخت نگیرین اون چیزی که بایدو یاد میگیره .زورش نکنین 

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
2740

منم میترسم سال دیگه پسرم مهدمیره اینقدمیترسم که میخوام یه سال دیرثبت نام کنم آخ نیمه ی اول شیطونم هست حس میکنم دیریادنیگسره

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
یعنی از همون کلاس اول بهش معلم خصوصی بگیرم

خودتونو انقدر اذيت نكنين بالاخره ياد ميگيره كيو ديدي كه رفته باشه مدرسه و خوندن نوشتن بلد نباشه ما انقدر درس خونديم چي شد به نظر من اصل خلاقيت و قدرت تحليله كه بعدها بدردش ميخوره 

خدا خودش کمکت کنه من مردم با این تاپیکت😂😂😂 عزیزم برا من پیش دبستانیه فعلا راح تم سال دیگه منم پیر میشم😂😂

نخ دادن همیشه هم بدنیست😏به بعضیها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎
الان که قانون اومده بچه ها هیچ تکلیفی تو خونه ندارن! 🤔

این قانونشونم به درد عمشون میخوره بچه کلاس اولی اگه مشق ننویسه و تو خونه کار نکنه چی یاد میگیره ؟؟

تازه با تکلیف و این همه سرو کله زدن وضع بچه هامون اینه وای به حالی که بخواد فقط تو مدرسه باشه 

کلا دلشون میخواد یه مشت بیسواد تربیت بشن 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
2706