2737
2739
عنوان

چرا ماها که بی پولیم همه جا بد میاریم 😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 62 پست
اون وقت اگر کسی بگه اول آمادگی مالی داشته باشین بعد بچه دار بشین، همه میریزن سرت و دعوات میکنن. &nbs ...

خب عزیزم من هرچی ک دارو نداذم بود پای بچه دار شدن دادم 😞😢کلی هزینه کردم تا اینو حامله شدم

نگران نباش

تا غربالگری دوم صبر کن

من مطمئنم که سالم به دنیا میاد به امید خدا

آمینو سنتز که افتضاحه خطر سقط بالایی داره بهتر که انجامش نمیدی

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😔😔😔😔😔

لعنت به باعث و بانی این گرونی

بخودت و اون بچه استرس نده 

صبر کن تا عربال گری دوم چاره چیه

ولی شک نکن چیزی نیست نی نی خوشگلت سالمه من مطمعنم سونو چرت زیاد میگه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ان شالله که جنینت سالمه و مشکلی نیست ولی ای کاش میزاشتی اوضاع مالیت بهتر میشد بعد بتردار میشدید  ...

گفتم ک ما وضع مالیمون خوب بود اما هرچی داشتیم خرج داو دکتر شد تا بچه دار شیم. حالا هم ک شدیم اینجوری

همه امیدم فقط ب خداس وگرنه  دستم به هیچ جا بند نیس😢

خرج این غربالگریه چندشد ؟بابیمه حساب میکنن یاازاد؟عزیزم ختم قران نذرکن بچه ات سالم باشه

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
خب عزیزم من هرچی ک دارو نداذم بود پتی بچه دار شدن دادم 😞😢

خدا بزرگه عزيزم

وقتي اينقدر بهت سخت گذشته، مطمين باش يه جور برات ميرسونه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2740
پول دار دودیقه پولو میده میره اژمایش این بدبخت بیچاره س ک همه جا کارش گیره

اره واقعا. توکل کن بخدا ایشالا که اصلا مشکلی نیست. فکرشو نکن

دانشجوهای عزیز اگه درمورد دروس برنامه نویسی کمکی خواستید میتونم کمکتون کنم

عزیزم نگران نباش خواهر شوهرمنم ریسک داشت سل فری انجام داد مشکلی نبود انقد گریه کرد ،ب نظر من ک مشکلی نیس ولی اگ بتونی انجام بدی خوب میشه

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂
گفتم ک ما وضع مالیمون خوب بود اما هرچی داشتیم خرج داو دکتر شد تا بچه دار شیم. حالا هم ک شدیم اینجوری

خدابزرگه بچه بیادروزیشوباخودش میاره اصلانگران نباش

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
اصلا نگران نباش من ريسكم ١به ١٦٠ بود سل فرى دادم چيزى نبود آزمايشگاه نيلى ١٦٠٠ مى گيره  مى ت ...

خب همون اولشو از کجا بیارم موقع تحویل بقیه شو از کجا بیارم😢درد یکی دوتا ک نیس

طلایی چیزی نداری بفروشی.؟ یا وام نمیتونه شوهرت بگیره یا مساعده از محل عیدی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
خب عزیزم من هرچی ک دارو نداذم بود پای بچه دار شدن دادم 😞😢کلی هزینه کردم تا اینو حامله شدم

عزیزدلم، مگه فقط حاملگیه؟ وقتی دنیا بیاد، با هر عطسه و آبریزش به در و دیوار میزنیم که دکتر بردیمش. ۷۰ تومن ویزیت متخصص که من دخترم و بردمِ.  وقتی که باید تند تند لباس بخریم، وقتی که می رن مدرسه، خرج مدرسه و دفتر و کتاب ... و یکی از مهم ها، پوشک و شیرخشک. 

خدایی بچه خیلی هزینه داره.

عزیزم نگران نباش خواهر شوهرمنم ریسک داشت سل فری انجام داد مشکلی نبود انقد گریه کرد ،ب نظر من ک مشکلی ...

اگه بتونم بله خوبه ولی وقتی نمیتونم چه خاکی ب سرم بریزم 😢چ جوری یه ماهم صبر کنم با این همه نگرانی