2737
2734

کلم قرمز رو ریز خورد کن روش سرکه ونمک بریز بگذار داخل یخچال 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

کلم و دراز تورد کن بریز توسرکه ای که بهش کمی شکرزدی بذار دوتا قل بزنه همین

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمک و فلفلم بزن

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم

اگه منظورت به اون ریزی هست بله من توی غذا ساز ریز می کنم با سس مایونز مخلوط می.کنم و آ آبلیمو و نمک .حالا اگه منظوزتون جور دیگه است توضیح کامل بدید لطفا

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

من کلممو خلال خرد کردم کوچیک بود کلمم دوقاشق نمک زدم یه ساعت گذاشتم موند بعد زیر آب گرفتمش تا نمکاشی اضافیش رفت بعد ریختمش تو شیشه و سرکه سفید ریختم روش عااالی شد

کاش منم تو زندگیت جایی داشتم😔
2740

من مثل کلم سفید خیلی خیلی نازک برش میدم با بروکلی خرد شده و گل کلم سفید خرد شده(میتونی گل کلم نریزی) با انار دون شده با سس(مایونز روغن زیتون ماست لیموترش ادویه هر چی باب میلت بود)مخلوط میکنم....بعضی اوقاتم با هویج رنده شده و سس سرو میکنم 

کنار سالاد میزارن .تو خرد کن دستگاه انداختی؟

بله. قشنگ ریز ریز میشه توی غذا ساز مثل بیرون .من بهش نخود فرنگی اضافه میکنم .امتحان کنید .با شوید .هم خوب میشه

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر