2733
2739
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240459 بازدید | 39525 پست

دودوست عزیزی ک دیروز و امروز نوبتشون بودـ،ــ به نیتتون ذکرو گفتم ان شاءالله حاجت روا شین 🌻🌹🌹 الهی آمین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه چشم خوب وقت ميده يا دير به ديره

میتونی حظوری بری ب منشیش شرایطت رو بگی ببینه میتونه ی روز خلوت بین مریض بری

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728
سلام گلفام جون من واسه سری جدیدم شرکت میکنم اسممو بنویس تا حالا هم از ته دل برای هرکس روزش بوده ذکر ...

باشه عزيزم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام گلفام جون من تل ندارم عزیزم،،،تمیشه همینجا باشه؟؟😔😔اگه اینجا بود اسممو دوباره بنویس انشالله ک ...

باشه حتما 

نه ديكه اگه همه موافق نباشن كه نميذارم تل همينجا هستيم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
به احتمال زیاد منم باز شرکت کنم اماتلی نیستم😂😂😂😂😂

باشه 😉

2738
سلام میشه اسم منم برای ختم جدید بنویسید،اکه بخوام وارد گروه تلگرامتون بشم چیکار باید بکنم؟

سلام عزيزم روز ٥ تير حتما بيا من اسمتو ميذارم اونروزم حتما بيا اسمتو بده 

فعلا تل همه مرافق نبودن نميذارم اونجا همينجا هستيم

میتونی حظوری بری ب منشیش شرایطت رو بگی ببینه میتونه ی روز خلوت بین مریض بری

اوكي باشه ميرم

گلفام جون اسم منم یادت نره توختم جدید عزیزم

باشه ٥ تير يادت نره بياي

@باران72   عزیزم امروز به نیتت ذکر میگم و دعا میکنم خیلی زود فرزند دلبندتو در آغوش بگیری،،،الهی آمین🌹🌹🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

سلام دوستان سهم ختم امروز یک تسبیح انجام شد الهی حاجت روا باشید التماس دعا 

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا
2706