2733
2734
عنوان

جواب غربالگري دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 8025 بازدید | 49 پست
نگران نباش منم ان تی گفت ریسک متوسطه اما بردم چندتا دکتر دیگه گفتن هیچ مشکلی نیست دیگه دومی رو هم نر ...

افرين به شما

من خير سرم ميخواستم همه ازمايشها رو بدم كه واقعا الان پشيمونم كاش نداده بودم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعدش ازمایش خون باید هفته ۱۶به بعد میرفتی اونم اگ دکترت بهت میگفت برو من یه دکتر گفت برو ازمایش رفتم ...

پايين غربالگري اولم نوشته بود بين ١٥ تا ٢٠ خون

و بين ١٨ تا ٢٠ سونو انومالي

واسه غربالگري دوم ازمايش خون و سونو همزمان نيست

ولی فک نکم عزیزم بهت اشتباه گفتن من اول ب حرف دکتر قبلی رفتم ازمایش بدم هفته۱۶گفت باید سونو و ازمایش همزمان بود گفتم حالا دو روز فاصله داره گفت اشکال نداره برگه رو باید بدی بعد زنگ زدم دختر خالم ماماست ازش پرسیدم گفت ازمایش نده اول برو پیش دکتر رفتم پیش یه دکتر دیگ گفت لازم نیست سونو رو دادی سالم پس نیاز نیست ازمایش بدی

طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤
افرين به شما من خير سرم ميخواستم همه ازمايشها رو بدم كه واقعا الان پشيمونم كاش نداده بودم...

نه بابا نگران نباش اگه دکتر سونو بگه مشکل نداره همون کافیه این آزمایشا تداخل خون جنین ومادره فقط 

ولی فک نکم عزیزم بهت اشتباه گفتن من اول ب حرف دکتر قبلی رفتم ازمایش بدم هفته۱۶گفت باید سونو و ازمایش ...

واي راست ميگين؟ نميدونستم بخدا

پس صبر ميكنم تا سونو ببينم چي ميگه اگه مشكليبود فرداش خون ميدم باز

پايين غربالگري اولم نوشته بود بين ١٥ تا ٢٠ خون و بين ١٨ تا ٢٠ سونو انومالي

واقعا ب حرف سونوگرافیست و ازمایشگاه رفتی ازمایش دادی دکتر ننوشته بود؟

واي راست ميگين؟ نميدونستم بخدا پس صبر ميكنم تا سونو ببينم چي ميگه اگه مشكليبود فرداش خون ميدم باز

اره اول باید میرفتی سونو زبونم لال اگ سونو مشکلی داشت میرفتی ازمایش خون 

که هر ۲۰۰نفر یه نفرش ب مشکل برمیخورن دکترم اینو بهم گفت میگفتم الان نمیزاری برم ارمایش فردا پس فردا پشیمون نشما گفت خیالت تخت سونوت سالم غربال گری اولتم مشکلی نیست پس نیازی نیس الکی هزینه کنی 

نه دكتر ننوشته بود خودم سرخود انجام دادم ...دكتر سونوگرافيم گفت صد در صد سالمه برو خوش باش

نچ نچ نچ چی بگم والا ازمایشگاه و سونوگرافی ها همشون دنبال سود و منفعت خودشونن اول باید میرفتی دکترت اون مینوشت سونو بعد میرفتی سونو جواب سونو رو میاوردی دکتر ببینه اگ لازم بود مینوشت ازمایش  

تقصير خودمه كه سرخود ازمايش دادم 😔

اره دیگ از این ب بعد سر خود ازمایش نده سونو هم پایین برگه مینویسن مثلا هفته ۲۶توصیه میگردد و فلان هم نرو اول برو دکتر اون بنویسه ک برو سونو و ازمایش

من سروته سه بار سونو رفتم دوبار ازمایش اول ازمایش چکاپ بود عفونت و قند خون و تیروئید اینا بود همون اوایل بعدش هفته هشت رفتم سوتو تشکیل قلب بعدش هفته ۱۲رفتم سونو غربالگری و ازمایش غربالگری  بعدش هفته ۱۶ک یه هفته پیش بود رفتم سونو انومالی دکترم گفت هفته ۲۶بیا بنویسم ازمایش قند خون 

من سروته سه بار سونو رفتم دوبار ازمایش اول ازمایش چکاپ بود عفونت و قند خون و تیروئید اینا بود همون ا ...

من يه بار رفتم ساك حاملگي رو ديد

يه بار رفتم ساك و جسم زرد 

يه بار ضربان قلب بعد سونو غربالگري

چندين بارم خون دادم 😐 بارداري اولم خيلي خوب و بيخيال بودم چون الان محل كارم مربوط ميشه به نقص هاي ژنتيكي بچه ها وسواس گرفتم..همكارام هم بدتر از خودم بهم استرس ميدن

2706