2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها بعد زایمان تا چندوقت مو رو رنگ کنیم رنگ نمیگیره؟؟ اول میخواستم هفته اخر رنگ کنم ولی منصرف شدم ...

من سراولی    دوهفته بعد زایمان رنگ‌کردم نگرف

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
سلام منم اقدامم دوماه میشه این ماه ۷روزعقب انداختم وهنوزم پری نشدم صبم آزمایش دادم منفی بود ان شاال‍ ...

فردا میرم دکتر زنان......خدایااااااااا.....تو هم مثل منی واسم دعا کن فردا جواب آزمایشم +  باشه ....من عاشق بچه ام....  

عشق دلم امید زندگیمی آرمانم👶🏻🧿❤️  
2731
 فردا میرم دکتر زنان......خدایااااااااا.....تو هم مثل منی واسم دعا کن فردا جواب آزمایشم + &nb ...

ان شاال‍ا‍ه عزیزم سه صلوات نظرمیکنم برات ان شاال‍ا‍ه فرداخبربارداریتوبدی برامنم دعاکن 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
من سراولی    دوهفته بعد زایمان رنگ‌کردم نگرف

ای بابا

تا ۲ هفته که دیکه همه اومدن و رفتن🙄

رنگ معمولی کردی یا با دکلره؟؟ 

دوس دارم بعد ۱۰ روز برم ارایشگاه اساسی رنگ کنم. دلم یه تغییر حسابی میخواد

2738
هورااااا...نینی جدید داریمممم...تبریککککککک بیخبر نذاری مارو...بعدش بیا تعریف کن مو به مو🌸🌸🌸🌸

مرسییییییی عزیزم😘چشم حتما در اولین فرصت بعد از زایمان با اخبار کامل خدمت میرسم😅🙏🏼❤️

الان نمیدونم کی خونریزیم قطع میشه!! یعنی مثلا ۱۰ روز؟ یا ممکنه ۱ ماه هم بشه؟ میخوام میان دیدنم ...

عزیزم من بعد از زایمان اولم دقیقا ۴۰ روز خونریزی داشتم ، بستگی به بدنت داره همه مثل هم نیستن

زیاد مهم نیس که  بهش بیاد همینکه آ  باشه آخرش خوب

ما برا گل دخترمون پریا انتخاب کردیم.دختر اولم هم پانیذه.

البته من پرنیا رو بیشتر دوس دارم ولی باباش میگه پریا

خدایا به قلبامون آرامش بده
2706