2733
2734
خخخخخخ خوب ادم نگران میشه،قربونت خاله جون

😍🤰🤰🤰🤱🤱🤱👶👶👶👶👶💚💛🧡❤💜💙🥰🥰🥰😘😘😘

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
بازم خداروشکر یکی پیدا شد مث خودم 😘😘

ههههههههه آره والا خداروشکر😍😁🤭🤭🤭🤭🤭

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان 

من دیروز اولین جلسه کلاس آمادگی زایمان رو رفتم 

با وجودیکه 35 ساله هستم و خیلی احساس بزرگی میکردم 😁😁😁کوچکترین مامان کلاس بودم فقط یه خانم دیگه بود که 34 سالش بود 

بعد جالبه همه شکم اولی بودن من شکم سومی 😢😢😢

یعنی مدرس مون هرچی میگفت به من اشاره می‌کرد میگفت این خانم خوب میدونه من چی میگم 😅😅😅

در مورد برش پرینه توضیح داد که به نفع مادر هست که زده بشه که خدای نکرده پارگی عمقی و مستقیم تا مقعد به وجود نیاد همه مامانها جیغشون دراومده بود و آی و وای میکردن اما خداوکیلی من خودم موقع برش خودم دقیقا یادمه عین سوزش زدن آمپول فقط حس شد برام با وجودیکه خودم تجربه کردم اما شنیدنش برام سخت بود و به بقیه مامانها حق دادم بترسن.... 

یه نکته جالب هم برام این بود که سه ماهه آخر بارداری رو به شدت تاکید داشت که ماست و نخود رو زیاد مصرف کنیم 

مخصوصا ماست رو میگفت از بروز انواع آلرژی و حساسیت برای نوزادان جلوگیری میکنه و به شدت برای درمان عفونت زنان مفید هست 

منه به قول مدرس کلاسمون شکم سومی 😁😁😁تا الان اینقدر نشنیده بودم که تاکید به خوردن روزی دو لیوان ماست بشه 

نخود هم میگفت همینجوری بپزید عصرونه بخورید یا با پلو دم بذارید من با پلو امتحان نکردم اما همینجوری پخته شده اش رو هم تو پیاده روی اربعین خوردم واقعا خوشمزه و انرژی زا بود 

2731
سلام خانومت من آزمایش قند بارداری دادم عدداش 65،154،149 بود خوبه به نظرتون؟

فك كنم پيش ديابت باشى

يعنى قند ناشتا خوب بوده يك ساعت و دوساعت بعد از گلوكز قندت بالاس

تا جايى كه من اطلاع دارم بايد زير ١٢٠ باشه

حالا باز به دكترت نشون بده

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
سلام من امروز سونو شدم بهم تاريخ زايمان ٢٥ شهريور داد

به سلامتی عزیزم تاریخ منم اولی 17 اردیبشهت دومی 24 مهر بود اما هر دو سوم اردیبهشت و سوم مهر به دنیا اومدن😁😁😁😁

نگفتم بترسی ها گفتم آماده باشی  

2740
سلام دوستان  من دیروز اولین جلسه کلاس آمادگی زایمان رو رفتم  با وجودیکه 35 ساله هستم و خ ...

به به به😎 مبارکا باشه کلاس رفتنت😂 چه خوب، مرسی چیزای خوبی که میگن و میای اینجا میگی😊👍

به سلامتی عزیزم تاریخ منم اولی 17 اردیبشهت دومی 24 مهر بود اما هر دو سوم اردیبهشت و سوم مهر به دنیا ...

اماده كه هستم حتى واسه طبيعى🙈

اما هر چى خدا بخواد بيشتر بمونه كاملتر شه با اينكه خسته شدم

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
اماده كه هستم حتى واسه طبيعى🙈 اما هر چى خدا بخواد بيشتر بمونه كاملتر شه با اينكه خسته شدم

ان شالله... مال منم طبیعی بودن و با وجودیکه زودتر از وقت بود هردو کامل و سالم 

اولی 3100

دونی 3400

سومی 3700 نشه صلواااااات🤣🤣🤣🤣

ریحانه جون تو هم شنیده بودی ماست اینقدر خوب باشه؟؟؟  چرا من اینقدر متعجبم 🤣🤣🤣🤣

من شنیده بودم سردیجات خوبه،اونم به اندازش چون زردی رو رفع میکنه، خود ماستو نه چون یبوستم میاره،اون اخرا سخته فک کنم😁 ولی خیلی جالب بود برام روزی دو لیوان،،،🥛🥛😋😋😋

2706