2733
2734

سلام خانوما من یه دختر 10ماهه دارم اوایل میخواستم از سه ماهگی بزارم تو اتاقش بخوابه که اطرافیانم نذاشتن به خاطر همین مجبور شدم کنار خودم بخوابونمش حالا واقعا دارم اذیت میشم میخوام تخت پارک بخرم کنار تختم بزارم به نظرتون الان که دخترم 10ماهه شده به دردم میخوره؟واقعا نیاز به کمک دارم چون تو این گرونی نمیخوام یه چیز بخرم که رو دستم بمونه

تا حالا یه کتاب رو دوبار خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟داستان تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ن بابا تخت پار ک ب دردت نمیخوره اگه میخوای کنار خودت رو تخت باشه .تخت مخصوص نوزاد بگیر ..ی طرفش نرده  حفاظ نداره بچسبون ب تخت خودت

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
ن بابا تخت پار ک ب دردت نمیخوره اگه میخوای کنار خودت رو تخت باشه .تخت مخصوص نوزاد بگیر ..ی طرفش نرده ...

منظورم همون تختا بود که یه طرفش به تخت وصل میشه مگه اسمش تخت پارک نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من نخر 

چون تادو سالگی استفاده میشه 

دختر شمام ک ماشالا ده ماهشه 

یه گهواره معمولی بگیر بزار کنار تختت 

همسرم کاااااااش میتونستم فدات بشم، همسرم ضربان قلبمه نباشه هلاکم...
2731
به نظر من نخر  چون تادو سالگی استفاده میشه  دختر شمام ک ماشالا ده ماهشه  یه گهواره ...

همون دیگه دخترم 10ماهشه موندم چیکار کنم؟ ولی واقعا دارم اذیت میشم از وقتی دنیا اومده رو تختم نمیخوابم اذیت میشم