2752
2734
بهترین چیز ریش تراش سه تیغس ،مارک فیلیپس،هم نرمه،هم درد نداره،هم از ته‌میزنه،هم سیاه نمیشه

اره همین وسیله ای که گفتم مثل ریش تراشه ولی مخصوص همون قسمته سرش باریکتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عسلک من دخترداری چقدر سخته😱😱 خداخیرت بده الان یادم اومد که پسرم الان موداره یا نه نکنه اذیت بشه ر ...

اره سخته این که ساده ترینش هست بنظرم پسرتون رو پدرش باید باهاش صحبت کنه گناه دارن بچه ها ممکنه سختشون باشه حرف بزنن

راستش میخواستم از سایت براون این بیکینی استایلر رو سفارش بدم گفتم قبلش ببینم کسی تجربشو داشته حداقل ...

سرم من‌و دو تا ۱۵ و ۱۱ ساله دارم زیر بغلش  موم 

میندازم  اما جای خصوصی رو خودم براشون موبر میزارم تمیز کن نزار کثیف بمونن

خواهر زاده من ک با ژیلت و پودر میزنه

برادر زادم تحملش ماشاالله از من بیشتره زیر بغلشو با شمع میزنه...۱۲ سالشه

من ک تحمل نداره ب همون ژیلت اکتفا میکنم

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
اهااان از اینااا اینو که شوهرم داره واسه صورتش میزنه🤔

اینا عالین،من چند ساله دارم استفاده میکنم،یکی من دارم یکی شوهرم🤣🤣 ولی اونایی که تو عکسشو گذاشتی از ته نمیزنه مو رو،ولی این سه تیغه ها که من گذاشتم از ته میزنه

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه