2752
2734
عنوان

نماز

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 49 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال ندارم دوستم غسل ک کردی وقفه ننداز شروع کن

آره حتما اینکارو میکنم. خیلی حس بدیه نماز نخوندن⁦😞

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢

روزی دو باررررررر؟حالت بهم نمیخوره؟؟؟؟

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩
2731

هر وقت اذان گفت سریع وضو بگیر و نماز بخون، خودتو مجبور کن 

بعد به مرور میشه عادتت

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
من پدرم از وقتى رفت مكه ديگه نماز مسجدش ترك نميشه هر جا باش وسط خيابون اذام بگن سريع مى ره مسجد جما ...

الان ک باردار هستید و نعمت خدا تو دلتونه شروع کنید 😍

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
نه 🙈😂

زیادیشم ادمو ضعیف میکنه یکم خودتونو سفت بگیرین خواهراااا

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩
اره والا  تازه من بعد از ٨سال انتظار بار دار شدم خدا كمك كنه كه ديگه نمازم رو بخونم

عزیزم 😍😍😍خدا براتون حفظ کنه نی نی رو

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
نه نمیشه گفت خب 😢

نه نگو یکم ناز و عشوه بخدا حدی میگم زیادیشم خوب نیست یک شب درمیون حداقل