2737
2734
عنوان

دلیل اینهمه توهین به وکلا چی میتونه باشه؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 42 پست

فقط میتونم بگم امکان داره یه روی (خدای نکرده)کارتون به ما هم بخوره ای کاش بدونید قضاوت بیجا جز گناه گناه گناه گناه چیزی نیست فکر نکنید علامه ی دهرید و دیگران...ما هم خدایی داریم که باید بهش حساب پس بدیم 

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش....

مرسی از همه❤

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
میدونی مشکل مریضا با پرستارا چیه مثلا دکتر گفته این مریض نباید غذا بخوره مریض نمیدونه میاد میگه پرس ...

آفرین 👌👌👌همینه چون اطلاع ندارن اون رو حتی در قالب سوال مطرح نمیکنن

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی مشکل مریضا با پرستارا چیه مثلا دکتر گفته این مریض نباید غذا بخوره مریض نمیدونه میاد میگه پرس ...

دقیقا عزیزم خودتو ناراحت نکن ولی.خودت که میدونی کارتو درس انجام میدی.❤

تیکر رسمی شدن عشقمونه❤
2731
آفرین 👌👌👌همینه چون اطلاع ندارن اون رو حتی در قالب سوال مطرح نمیکنن

كتي جان ٨ ساله ازدواج كردم يه دختر ٢.٥ ساله دارم شوهرم ١٢ روزه منو دخترمو بزور آورده گذاشته شمال خونه مامانم با فحشو كتكو تهمتو افترا مارو آورد انداخت اينجا گف برو گورتو گم كن تو به مادر من بي حرمتي كردي من آتيشت ميزنم بعد خودش رفت تبريز پيش خونوادش!الان ١٢ روزه ازش هيچ خبري نيس من حتي هزارتومنم پول ندارم!!!كتي جان يكماه بعد ازدواج مجبورم كرد با زور كتك منو برد دفتر ثبت اسناد تا مهريه مو ببخشم بدون اطلاع خونوادم از خيابون دوتا شاهد پيدا كرد خودش!!!الانم شناسنامه و مدرك ليسانسو فوق ليسانس منو دزديد نداد!!!به من تهمت هرزگي و دزدي ميزنه ميگه توي اين ٨سال يك ميليارد از جيب من پول دزديدي باج دادي به دوس پسرات تا تورو لو ندن پيش من!!!به من ميگه از بچگي رابطه جنسي داشتي تا همين الان من ك روزا سركار ميرم ٧-٨ تا مرد مياري خونه باهاشون ميخوابي!!حتي ادعا داره ك دخترم ازون نيستو از كس ديگه س!!!!كتي جان يه خونه ٧٠٠ ميليوني خريد يكماه پيش زد به اسم پدرش ماشينشم زد به اسم برادرش ١٧٠ ميليون پولشم ريخته به حساب مادرش!عزيزم من چيكار ميتونم بكنم با توجه به چيزايي ك نوشتم براتون؟🌹🌹🌹

هر ادمی ممکنه تو سایت باشه حتی کسایی که تو دنیای واقعی نمیشه تحملشون کرد اینجا خودشونو خالی میکنن به هیچکسم رحم نمیکنن وکیل و خانه دار  

کسی به تو توهین کنه اسم بگو جنازه تحویل بگیر  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2738
كتي جان ٨ ساله ازدواج كردم يه دختر ٢.٥ ساله دارم شوهرم ١٢ روزه منو دخترمو بزور آورده گذاشته شمال خون ...

لطفا درخواست دوستی بده بیا خصوصی راهنماییت کنم

هر ادمی ممکنه تو سایت باشه حتی کسایی که تو دنیای واقعی نمیشه تحملشون کرد اینجا خودشونو خالی میکنن به ...

سلام چطوری دختر کجایی نیستی

سلام چطوری دختر کجایی نیستی

تینا خانوم ابرو کمون چش عسلی مماغ عملی لب قلوه ای چش شهلایی با ریتم بخون    

اره نبودم منم دلم برات تنگ شد  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)