2733
2739

من داداشم و به تازگی از دست دادم خیلیییی سختم شده خیلیییییی .با مامانم  و داداشم بیرون بودیم رستوران شام خوردیم  .اومدیم بیایم دوست داداشم اومد .داداشم گفت شما بروید من با دوستم میام.مامانم گفت دیره زود بیاین .گفتن شما برسید ما هم پشت سرتون رسیدیم.ما رسیدیم زنگ زدیم که کجایید ؟ راهنماییی رانندگی جواب داد گفت تصادف کردن .بیاید بیمارستان .جلوی بیمارستان دوستش و آ وردن پر خون.داداشم و آوردن سالم سالم هیچ طورش نبود گفتم مامان خیالت راحت خوبه .وصلش کردن به دستگاه تمام خط ها صاف بود ضربه خورده قفسه سینه اش خونریزی داخلی کرده .و تمام برامون نوشتن مرگ درجا.داداشم یک و نود شش قدش صد و پنجاه وزنش قهرمان استان .چه  جوری تحمل کنم ؟ شما چه جوری تحمل کردید؟

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط گذر زمان میتونه کم کم غم آدم رو سبک کنه خدا بهتون صبر بده از خدا بخواه بهتون تحمل و صبر بده

خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا جبـــــــــــــران همــــــــــــه نداشـــــــــــــــــــــته های منـــــــــــــــــه

مگه میشه کنار اومد سه ساله خواهرمو از دست دادم هرموقع یادش میومفتم گریه ام میگیره 

بیشتر وقتا تو دهنم باهاش صحیبت میکنم همیشه کنارم حضورشو حس میکنم

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2738

خدا رحمتش کنه😔

فقط با گذر زمان مقداری از ناراحتی کم میشه

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2706