2752
2734
عنوان

ماجراي بارداري من (از اول تا به امروز)

| مشاهده متن کامل بحث + 228616 بازدید | 772 پست

سلام دوستان امن نزدیک یک سال که در اقدامم این ماه خیلی حالت عجیبی دارم خیلی گشنم میشه که واقعا تعجب کردم از این حالت درد سینه شدیدی دارم که حتی با یه دست زدن کوچیک دلم ضعف میره بعضی وقتا سردرد و سوزش معده دارم و اینکه مایع سفید رنگی از واژن دارم ببخشید واضح توضیح میدم آیا این علایم ممکنه باردار باشم 

تقریبا 7 8روز مونده که پریود شم بی بی زدم منفی بو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام 

من تو اقدامم ماه قبل پریود نشدم تست زدم منفی بود اما علائم رو داشتم نافم تیر می‌کشید حالت تهوع داشتم چند روز دیگه هم نوبت سیکل بعدیمه پس چرا نشون نداده ک باردارم؟

خودم حس میکردم حامله ام اما خیالات بود😒

2731

@مامیmahdis    

خدایاشکرت مامان شدمممم😍😍😍.  ایشالادفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم :) مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با این کفش ها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم.....

فک میکنم باردارنشم اصلا غصه دلمو گرفته .کلا در سال یک الی دوبار اونم با قرص و هزار کوفتو زهر مار پریود میشم خیلی خستم فقط دعام کنین گریم گرفت 

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏

زایمان طبیعی یک اتفاق منحصر به فرد در زندگی توست.

برایش بنویس:

از لحظه لحظه ۹ ماه بی اشتهاییت

از لحظه لحظه ۴۰ هفته نخوااابیدنت

از لحظه لحظه ۲۸۰ روز به بار کشیدنت

از لحظه لحظه ۷ هزار ساعت انتظااااارت

از لحظه لحظه ۴۰۰ هزار دقیقه نفس نفس زدنت

از لحظه لحظه ۲۴ میلیون ثانیه شوق به آغوش کشیدنت

در دفتر خودت.

دفتری که اینجا، برای تو، خوده خوده تو، طراحی شده:

https://instacatalog.ir/Dreamgoalll

سلام عزیرم شمارا خدا کمکم کنید

من ۸این ماه پریود شدم امشب کی یعنی۱۴این ماه که ۶پرویدم بود کیت تخمک گذاری گذاشتم کم رنگ شد من هر روز از کیت استفاده کنم تا ببینم کی پرنگ میشه اون موقع نزدیکی داشته باشم

همیشه۱۰هر ماه پریود میشدم این ماه ۸شدم

و۵روز به پریود تست زدم مثبت میشد آزمایش دادم مشکوک بود

آخر خورد توذوقم حامله نبودم😭😭

ببخشین ومن اصلا سینه ها سفت نیست واصلا درد نمیگیرن 

شما به همیت شب قسم کمکم کنید

من باید چیکارکنم برای حاملگی  سنی ندارم ونمیدونم چیکارکنم

سلام دوستان چهرسال باردار نمیشدم تا اینکه این ماهی باید دوم ماه پریود میشدم و نشدم همون روز دوم آز دادم جوابش 27 بود یه هفته از تاریخ پریودم که گذشت باز از دادم 139 بود هفته دوم که از پریودم گذشت آز دادم شد 321 ولی دکتر سونو داده چیزی تو سونو دیده نشده واینکه احتمال خارج رحم میدن چون عدد بتا کم بالا میره  خیلی میترسم امروزم لکه بینی داشتم البته کم 😔کمکم کنید یعنی احتمال خارج رحم هست و باید بندازم 

2706