2733
2734

سلام بچه ها من پیروز متوجه شدم چنین نرم افزاری وجود داره به این صورت که به اون طرف که این نرم افزار را داشت شماره همراهی که به نام شوهرم بود ولی من ازش استفاده می کردم را دادیم و اون مشخصات منا داد به همراه دانشگاه محل تحصیلم  😑😑ولی اطلاعاتی در مورد نرم افزار بهمون نداد کسی این نرم افزار را می شناسه ؟؟؟؟؟؟🤔🤔(اون طرف اصلا ما را نمی شناسه و این اتفاق واسه بابام هم افتاده بود وقتی شمارشا به یه فرد کاملا ناشناس داده بود)اگه می دونین لطفا بگین🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر نرم افزاری باشه مشخصات ثبت شده صاحب خطو میتونه بده،این فکر نکنم امکان داشته باشه مشخصات مصرف کننده خطتو بده!

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند

شماره همراه بنام شوهرت بوده بعد مشخصات تو رو داده مگه ممکنه؟ علم غیب نداره که

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 
2738

تروکالر رو میگی؟ من دارمش ولی فقط اسم میده اونم نه همه. من خیلی از شماره هازو زدم شاید سی درصد از اسم هارو داد بهم

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...

اره  همچین چیزی ممکن نیس

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...

نمیدونم گفتم شاید روی سیستم سازمان ها اثر می زاره مثلا بابام را از روی بانکی جایی گفته منم چون شمارم تو سیستم دانشگاه بوده از روی اون

ولی شد خط به نام شوهرم ولی این مشخصات منا داد

خوب اون اطلاعاتی از شما از جایی دیگه بدست اورده از شماره خط که نمیشه

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
2706