2733
2739
عنوان

▓خــرید گوشی های (موبایل) معیوب و از کار افتاده و قدیمی شما▓

| مشاهده متن کامل بحث + 122092 بازدید | 4915 پست
آقای من من نفهمیدم آخر میتونین گوشیه منو بدرستین یا لااقل شماره هاشو بهم بدین ؟؟؟؟
سفارش انواع کیک و کاپ کیک و پاپز کیک و کوکی و..... (روشان کیک) کانال @roshancake اینستا roshancake http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1423576&T=%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D8%A7%DB%8C_%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%85_&postID=55039744
@خواهش میکنم عروسک خانم.همون درایوی که ایجاد میشه شما راست کلیک کرده بودیش روش گزینه ی اسکن رو زدید.خاطرتون هست؟ خوب حالا گزینه ی فرمت رو بزنید.

@سلام مامان آقا ارشان. راستش من تموم تلاشم رو میکنم که ایشالله درست بشه.
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
@سلام دنیا خانم.بله بکارم میاد.
ممنونم.

@سلام عروسک خانم.خواهش میکنم این چه حرفیه؟! دشمنتون شرمنده.

همون کاردی که موقع فرمت باز میشه. زیرش ی گزینه داره،اگه تیک داره تیکش رو برداید و اگه نداره تیک بزنید. هر دو حالت رو تست کنید.
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
سلام آقای مِن

میدونید چی شده؟؟؟؟

الان متوجه شدم از اونروز اشتباهی اطلاعات لبتاب اسکن شده و مموریه گوشی اصلا گزینه اسکن و فرمت نداره

امروز چند بار همه مراحل رو تکرار کردم یه دفعه دیدم ای وای این مموری برا گوشی نیست

مموریه گوشی رو رو صفح پی سی پیدا کردم و روش کیلک کرم ولی فقط عکس باز میکنه اونم عکسای اصلی و اون دو تا فایل رو باز نمیکنه:((((((

مموریه گوشی گزینه اسکن یا فرمت نداره:((((((

راه حلی دارید؟؟؟؟؟؟
2740
پس مموری گوشیتون رو به صورت درایو باز نمیکنه متاسفانه.

ممروی گوشیتون چیه؟ میکرو اس دی؟

رم ریدر دارید؟
آقای مِن خدایی از لبتاب و گوشی اصلا سر در نمیارم همینارو همسرم به مناسبتهای مختف خودش برام خریده و از جزئیاتش هیچی نمیدونم

اگه به من باشه میگم یه گوشیه ساده که بشه دوربین داشته باشه و اینترنتش وصل باشه که وبلاگ بخونم و نینی سایت بیام

لبتابم همینجور ولی خب همسرم میخواد با تکنولوژی پیش برم