2733
2734
عنوان

كيا جوش داشتن خود به خود خوب شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 22 پست
شما مشكلت چي بود؟دارو چي خوردي

من مشکلم جوش صورت بود از دوران بلوغ تا الان ک ۲۱ سالمه هی میرفتم دکتر هر کی ی نسخه میپیچید موقت خوب میشدم باز میریخت بیرون دیگ اخرشم راکوتان خوردم ک خوب شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مشکلم جوش صورت بود از دوران بلوغ تا الان ک ۲۱ سالمه هی میرفتم دکتر هر کی ی نسخه میپیچید موقت خوب ...

من ٢٤ سالمه اصلا جوش نميزدم پودر بدنسازي خودم جوش زدم،عوارض راكوتان زياده ميترسمممم

من ٢٤ سالمه اصلا جوش نميزدم پودر بدنسازي خودم جوش زدم،عوارض راكوتان زياده ميترسمممم

خب همون دیگ عزیزم پودر بدنسازی همش هورمونه هورموناتو بهم ریخته باید بری پیش ی مامایی چیزی ازمایش بدی دارو مصرف کنی

خب همون دیگ عزیزم پودر بدنسازی همش هورمونه هورموناتو بهم ریخته باید بری پیش ی مامایی چیزی ازمایش بدی ...

ببين من ازمايش هورمون دادم به ظاهر سالمههههه موندم چي كار كنم خودمم حس ميكنم از هورمونه