2737
2739
مهربونی و خوش اخلاقی 😐😐😐😐غر نزنین دعواش نکنین خوشحالش کنین سورپرایزش کنین غذای مورد علاقشو درست ...

خوب اون خيلي بي ذوقه ذوق منم كور كرده

لباس پوشيدن معمول تو خونه چي؟؟  امروز ميگفت به خودت نميرسي اخه به جز تاپ و شلوارك يا تاپ و دامن چي بايد تو خونه پوشيد؟؟؟😐😐😐

مرد اگه ادم باشه زن نمیخواد این جنگولک بازیارو در بیاره🙄در غیر این صورت هر کاری ام کنی به چشمش نمیا ...

والا منم همين فكر و ميكردم ولي امروز بعد از ٩سال غير نستقيم بهم گفت به خودتم كه نميرسي؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ب خودت برس هیچی مهم ترازخونه زندگیت نیس اگ میتونی کارتم ول کن والا

خوب تاپيك زدم همينو بگين ديگه بهم چجوري به خودم برسم؟؟ همش نميشه آرايش داشت ميني جوب پوشيد تو خونه 

تازه كارمندم هستم ميام خونه بايد شام بپزم و بخوابيم

والا منم همين فكر و ميكردم ولي امروز بعد از ٩سال غير نستقيم بهم گفت به خودتم كه نميرسي؟؟؟

اتفاقا زن باید به خودش برسه قیافه تیپ عوض کنه براهمسرش وگرنه خدایی نکرده همسرچشمش میره برا کسایی دیگ

سعی میکنم ازین جمله باباپنجعلی توی زندگیم استفاده کنم"بود بود، نبود نبود!
2731
خوب اون خيلي بي ذوقه ذوق منم كور كرده لباس پوشيدن معمول تو خونه چي؟؟  امروز ميگفت به خودت نمير ...

بگو بیا بریم بازار اونی که دوسداری رو بخر بپوشم 😀من ی بارباهاش بحث کردم هیچ ایرادی پیدا نکرد گفت مثل دخترای ۱۴ ساله همش داری لاک میزنی خجالت بکش....ی بارم بهم گفت موقع بحث عه یه لاکم زده رنگش مثل پیر زناست 😁 معلوم بود اصلا نمیدونه چی بگه حتما واسه تو هم اونجور شده

الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم🤲💕
مرد اگه ادم باشه زن نمیخواد این جنگولک بازیارو در بیاره🙄در غیر این صورت هر کاری ام کنی به چشمش نمیا ...

زنا چی ادم باشن؟؟؟؟؟ پس باید به همه چی مردا بسازن تو نی نی سایت همه بلدیم به کسی که خرجمون رو میده توهین کنیم درحالی که مردا یکی از این حرفارو بهمون بگن کل طایفه اش رو به قتل محکوم میکنیم

بگو بیا بریم بازار اونی که دوسداری رو بخر بپوشم 😀من ی بارباهاش بحث کردم هیچ ایرادی پیدا نکرد گفت مث ...

چي بگم والا ... نه درست ميگفت تو خونه همش لباساي معمولي ميپوشم تاپ و شلوارك تريكو و راحت شايدم مامان دوز😬 خوب اخه موقع كار خونه چي بپوشم☹️

2738
چي بگم والا ... نه درست ميگفت تو خونه همش لباساي معمولي ميپوشم تاپ و شلوارك تريكو و راحت شايدم مامان ...

والا من که همیشه یا لختم یا هم مثل بچه های ۳ساله از کش موهام تاصندلی تو خونه کلا صورتیه گوشیم رنگش صورتیه عروسکام کلا صورتیه همه چیم صورتیه۲۴ سالمه یه بچه ۷ساله هم دارم😶🤦‍♂️نمیدونم کی هم خجالت میکشم 

2706