2733
2734
عنوان

دعوای شوهرم بخاطر تخت بیاین بگین حق با کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49048 بازدید | 575 پست
۵ تا

کاش این تاپیک رو ، وقتی میبینید پاسخها اینقدر بی ربط به اصل موضوع شده می بستید. البته من اختیار کار خودم رو دارم و اینکه نیام و نبینم. اما واقعا ادم برای هم جنسها و هم نسلهاش متاسف میشه

اینم بگم از اول ازدواجمون هی جهیزیه خواهرشو که نصفشو مطمینم خونواده شوهرش گرفتن به سرم میزنه حرفش خ ...

شوهرت خیلی بیشعور ه

حس میکنم عشقت دردی که دنیامو بغل کرده ////حال و هوای من تا بر نگردی بر نمیگرده///وقتی ازم دوری دل تنگی رو قلب من آواره ////هر جا برم فکرت حتی یک شب تنهام نمیذاره////حال دلم باتو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه/////هر جا که میرم مقصدی با من به دنیا آمدی این عشقه/////وقتی بهت فکر میکنم حس میکنم عطر تو رو میگیرم////حتی من از تصور اینکه به من فکر میکنی میمیرم///////وقتی ازم دوری دنیام جهنمه حس میکنم هوا کمه/////هر جا برم دورم هر جا بری دوری////غربت تمومه عالمه////وقتی ازت دورم قلبم نمیزنه این حال هر شب منه////دنیا بدون تو زندون بی دره بغضه که گریه میشه یک ذره...... 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین شوهر منم همینجوری بود 30سالشه

فقط حرف میزد و قلمبه ...

هیچیش نگو لبخند بزن یه مدت بعد خانمیتو ببینه آدم میشه 

2728

ولی میدونی استارتر مامان بزرگ من میگه حتی یه شبم از شوهرت جدا نخواب به اندازه یه سر اسب بینتون فاصله میفته (البته ضرب المثل )ولی واقعا دیدم راست میگه .این حرف به شوهرت بزن بگو اینطوری فاصله هامون از هم بیشتر میشه دو تایی یه جا بخوابیم.انشالله که هدایت میشه

2740
به نظرم مهریت بذار اجرا کلا حالش بیاد سر جاش راستی بگو قد بلند ها احتمال این که سرطان بگیرن بیشتر خی ...

بیشعور تویی که نمیتونی درست حرف بزنی 

فرق مادرشوهر بامرغ چیه؟ مرغ میشینه وتخم میذاره اما مادر شوهر تا یه تخمی نذاره نمیشنه!!!
یکی به من بگه استارتر بلاخره سایز تختش رو گفت یا نه :))

نه هنوز نگفتم اندازش میگیرم میگم

گاهی هیچ کس را نداشته باشی بهتر است!!! باور کن بعضی ها تنهاترت میکنن      
2706