2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محل نده ک بسوزه

والا منم یکی پروفشو مث من گذاشته محترمانه ازش خواستم عوض کنه

ولی گوش نکرد

اومدم خودم عوض کنم گفتم به عاقبتِ تو دچار میشم

گفتم ولش

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2742
2740
والا منم یکی پروفشو مث من گذاشته محترمانه ازش خواستم عوض کنه ولی گوش نکرد اومدم خودم عوض کنم گفتم ...

تازه بهشون بر هم میخوره .. ولی نمیدونن واقعا مشکل ساز میشه واسه ما.. اینهمه عکس خب یه کم خلاق باشن

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر؟! زنده بمونید که چی؟! که هر روز علوفه‌ی آب پز بخورید ؟؟؟😐
آره من همیشه فکر میکنم اون تویی الانم فکر کردم تو اونی😅

والا خودمم پستشو میبینم فکر میکنم خودمم وای به تو😁😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

سکوت سکوت بی جواب، اگه تو جای غیر اس ام اس پیام میده، اصلا باز نکن بزارخونده نشده بمونه، تا خووووووب حرص بخوره

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
تازه بهشون بر هم میخوره .. ولی نمیدونن واقعا مشکل ساز میشه واسه ما.. اینهمه عکس خب یه کم خلاق باشن

نه من با خنده و احترام گفتم عکستو عوض کن

گوش نکرد اومدم باز بگم بهش گفتم کسیکه حالیش نیست دیگه فایده نداره

2706