2737
2734
عنوان

دیده نشدن قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 123503 بازدید | 146 پست
عزیزم اصلا" نگران نباش هر چی که خواست خدا باشه اگه خدای نکرده نی نی شما مشکلی می داشت

سقط میشد پس احتمال 99% قلب نی نی تشکیل شده بعد ازون اگر هم بازم نی نی مشکل داشته باشه خوبه خود

سقط میشه پس الکی دارو مصرف نکن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزبزم من هفته 6 رفتم مشخص شد اینکه هفته نه هستی مشخص نشده خیلی نشونه بدیه شاید کمتر از هفته 9

یاشى انشالله که خیر هست ولی طبیعی نیست اکه رفتی باز سونو بدی اب زیاد بخور قبل از سونو بدی که مشخص بشه

موفق باشی
سلام . منم باردار شدم . سن حاملگیم 40 روزه . اما 2 هفته می شه لکه قهوه ای رنگ، ترشح قهوه ای ، و گاهی وقتا آخر ادرارم قهوه رنگ می شه مثل خون خشک شده . با اینکه شیاف استفاده می کنم کمتر شده ولی قطع نشده . سونو گرافی رفتم جواب : ساک حاملگی بوده که فاقد کیسه زرد و پلی فتاله . به نظر شما نی نی من عمرش به دنیا نیست ؟ خواهش می کنم جوابمو بدین. هر چی هست . می زارم به عهده ی خدا . نمی دونم با این قضیه امیدوار باشم یا نه .
2728
سلام قلب نی نی من هم ضربان نداشت هفته ششم که رفتم سونو دکتر مشکوک بود و گفت دو هفته دیگه بیا .نرفتم و چهار هفته بعد رفتم گفتم شاید اشتباه کرده باشه ولی نه گفت جنین ضربان نداره الان هفته 13 هستی ولی جنین از هفته 8 رشد نکرده خیلی بهم ریختم چقدر گریه کردم -به کسی هم نگفته بودم باردارم گفتم خیالم راحت بشه بعد به خانواده هامون خبر بدم تو این دو هفته ای که جنین سقط شد فقط همسرم کنارم بود -خیلی نگرانم بود ولی همه چی الان خوبه میخوام یه دکتر خوب تو کرج پیدا کنم و تحت نظر اون باشم -دکتر گفت چند ماه دیگه میتونی باز اقدام کنی -وقتی این اتفاق میفته خیلی حس بدی بهت دست میده از خدا میخوام واسه هیچ خانمی این اتفاق نیفته
http://am.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201501 به این آدرس برید محصول مورد نظرتونو انتخاب کنید براتون سفارش بزارم با مناسب ترین قیمت به دستتون برسه - آرایشی - بهداشتی اوریفلیم ,وایبر با این شماره 09127095638- آدرس کلوپ http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28904
سلام به همه ی خانمها من تازه عضو شدم و امیدوارم بتونم جواب سوالاتمو از شما عزیزان بگیرم من روز 5شنبه ولادت حضرت علی متوجه شدم باردارم و سونو دادم دکتر بهم گفت که تو هفته 5 هستی ونباید به هیچ وجه سر کار بری آخه محیط کارم عسلویه هست که آلودگیش خیلی بالا هستش. در ضمن دکتر بهم گفت 2هفته رو مرخصی بگیر که من مرخصی اصلا ندارم حالا چیزی که منو نگران میکنه اینه که گفته ممکنه پوچ باشه و2هفته دیگه بیا سونو برا صدای قلب بچه .چیکار کنم خیلی خیلی نگرانم که قلبش تشکیل نشه لطفا راهنماییم کنید. با تشکر
سلام به همه ی خانمها من تازه عضو شدم و امیدوارم بتونم جواب سوالاتمو از شما عزیزان بگیرم من روز 5شنبه ولادت حضرت علی متوجه شدم باردارم و سونو دادم دکتر بهم گفت که تو هفته 5 هستی ونباید به هیچ وجه سر کار بری آخه محیط کارم عسلویه هست که آلودگیش خیلی بالا هستش. در ضمن دکتر بهم گفت 2هفته رو مرخصی بگیر که من مرخصی اصلا ندارم حالا چیزی که منو نگران میکنه اینه که گفته ممکنه پوچ باشه و2هفته دیگه بیا سونو برا صدای قلب بچه .چیکار کنم خیلی خیلی نگرانم که قلبش تشکیل نشه لطفا راهنماییم کنید. با تشکر
سلام تاتی جون منم تقریبا مثل شما هستم هفته پیش سونوی شکمی دادم گفتن 5 هفته و 5 روزت باید 2 هفته دیگه بیای تا ببینی قلبش تشکیل شده یا نه دارم دیوونه می شم از نگرانی شما می دونی دقیقا از کی با سونوی شکمی می شه صدای قلب شنید؟
2738
سلام................کاشکی کسی باشه...................منم الان هفته ی 8 هستم، هفته ی پیش رفتم سونو داخلی گفت نبض نداره، یا حاملگی پوچه یا خیلی دیر تخمک گذاری کردی، خیلی میترسم، هفته ی بعد باید بازم برم سونو ، تو رو خدا برام دعا کنید، به نظرتون جای امیدواری هست یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم مشکل شما رو دارم
مرسده هرجند این پست مال شهریور بوده امیدوارم الان نی نیت کلی بزرگ شده باشه
اما من باید هفته دیگه برم دکترم دیروز گفت 8 هفته ای بدون قلب
خیلی داغونم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
برام دعا کنید
سلام،،من امروز رفتم تو هفتهٔ هفت دکی واسه سونو،پنج روز پیشم رفتم،ضربان قالب داشت و خوب بود

اما امروز گفت ضربان ضعیف هست،گفت چند روز دیگه برم دوباره،صنع واژینال کردم،لکه بینی‌ هم ندارم،سابقه هم ندارم برای سقط،میترسم،،چی‌ کار کنم

میترسم
١١ بار. ای یر ای منفی. سه بار با داری طبیعی منجر به سقط. دوبار انتقال منفی در سیکل نجرال مشکل ایمنی و انعقادی و تنبلی،همسرم سالم، انتقال سوم به لطف خدا باردار شدم، دعام کنید
2706