2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سه میلیون و چهارصد با دلار  ۶ تون😖

مفت خریدیا😂😂😂😂😂شوخی میکنی دیگه

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
2740
برند ریتم هست  چوب گردو  پاندول ها برنج  عددها جنس چینی  و....

ویژگی هاشو بنویس رو برگه بزار کنارش انصافا 😐

💫من از نسلِ زن های تکراری نیستم ؛ من از تبارِ تافته ی جدا بافته ام 💫
 نه پولش رو شما بهم پس میدی نه دلیل داره شوخی کنم کاملا جدی😉

چمیدونم عزیزم .به هر حال مبارکت باشه گلم

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
ما برقامون رفتن

😂😂😂شانس منه خواهر

ویژگی هاشو بنویس رو برگه بزار کنارش انصافا 😐

من برای دل خودم خریدم 😍😍😍۱۰ ساله منتظر این فرصت بودم کلی بالا و پایین کردم تا به خواسته دلم رسیدم از کلی هزینه هام زدم تا تونستم اینو بدست بیارم همیکنه تو خونم باشه و ببینمش و حس خوب بگیرم کافیه  تا حالا هر کسی پرسیده قیمتش رو گفتم ۳۰۰ 😂😂😂

2706