2733
2734
واسه هیچ کدوم مراسماشون من ودعوت نمیکنن😔ولی مادرشوهرم هی اصرارمیکنه چرانمیای واینا

بگو خب نمیگید بهم تا بدونم منم دعوتم

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
فکرنکنم اخه من خودم زندگیم جداست حداقل ب شوهرم باید یه زنگ ومیزدن 

نرو ،به مادرشوهرتم بگو اینجور مراسما دعوتیه اگه کسی بخواد کسی بره یه زنگ میزنه میگه تو هم بیا کسی بمن زنگ نزد تا منم برم

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
فکرنکنم اخه من خودم زندگیم جداست حداقل ب شوهرم باید یه زنگ ومیزدن 

این حرفت درست چون برا من پیش اومده حتی موقعی که میخوان بیان خونمون هم به مادرشوهرم زنگ میزنن . در بعضی موارد هم شماره شوهرم رو نداشتن ... برا من که کلا یبارم نشده شخصا خودم دعوت کنن ولی باز رفتم چون به مادرشوهرم گفتا شخصا به من بگه مادرشوهرمم هیچ وقت به من نگفته و به شوهرم گفته ... مهم اینه طرف که صدات میکنه قصد و نیت داره یا نه . برا من که بدون قصد و نیت منم جدی نمیگیرم

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
آره همینومیگم 

والا تعارف نداری که ،اگه هم به مادرشوهرت زنگ میزنن مادرشوهرت بهشون برسونه که به خودتم زنگ بزنن

این حرفت درست چون برا من پیش اومده حتی موقعی که میخوان بیان خونمون هم به مادرشوهرم زنگ میزنن . در بع ...

مادرشوهرمنم نگفت ک اونا بهش گفتن بهم بگه یانه فقط هی میگه بیابریم حالامیگن عروسش مغروره ولی خدایی مغرورنیستم فقط میگم حداقل به من زنگ نمیزنن ب شوهرم زنگ میزدن میگفتن باخانمت بیا

2706