2737
2734
عنوان

شعر یادت نرهههههههههههههههههههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 22083 بازدید | 1146 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
و عشق
سوء تفاهمی ست
که با �متاسفم� گفتنی فراموش می‌شود...

احمد شاملو
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان
2740
من یک بار متولد شده ام

لیکن هزاران بار مرده ام.

شعر به من یاری داد

تا عذاب های این مرگ را کم تر حس کنم.

شعر تخفیف مرگ های من است.

احمد شاملو
گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد ، که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . ......منزه است خداوندی که بر طرف کننده غم ها است. غم و مشکل من را برطرف کن، بر ضعف و کمی چاره ام رحم کن و مرا از جایی که گمان نمی کنم روزی ده ای پروردگار جهانیان

و عشق را مجالی نیست
حتی آن قدر که بگوید
برای چه دوستت می دارد
این چه مشاعره ایه هر کی هر چی می خواد داره میگه که ..................
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2706