2733
2739
عنوان

دلیل ورم کلیه ی جنین چی میتونه باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4741 بازدید | 18 پست
واقعا؟.خدارو شکر به منم دکتر همین رو گفت

پسر منم هينجور گفت بعد از تولد با اولين ادرارشون خوب ميشن الكي خودتو نگران نكن منم خيلي مضطرب بودم اون موقع چيزي نيست نترس

مرد از زن در زندگي دو چيز ميخواهد (نشاط و سازگاري) و زن از مرد در زندگي دو چيز ميخواهد (اعتماد و احترام ) مواظب اين دو چيزهاي مهم در زندگيمان باشيم.  

سلام. من غربالگری دومم نشون داد جنین جفت کلیه هاش ورم داره یکیش ۵.۱ و یکی ۵.۳ ، دکتر گفت رفع میشه الان هفته ۲۷ هستم سونو دادم راست چیزی دیده نشد اما چپ شد ۱۳.۳ میل، دکتر گفت این دیگه نیاز به درمان داره، گفت یه ماه دیگه سونو بده اگر مایع آمنیون کم شده باشه باید بری پیش اورولوژیست اطفال برای مشاوره و اگر ایشون تشخیص داد زایمان زودرس انجام بدیم و جنین آماده عمل بشه، حالم اصلا خوب نیست نه شب دارم نه روز یعنی امیدی برای منم هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. من غربالگری دومم نشون داد جنین جفت کلیه هاش ورم داره یکیش ۵.۱ و یکی ۵.۳ ، دکتر گفت رفع میشه ال ...

سلام عزیزم شما چیکار کردین برای مشکلتون ؟ حل شد 

خدایا مواظب پسرم باش   
2728