2752
2734
عنوان

کسی تجربه سقط داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 21 پست

کورتاژ اصلا درد نداره نترس استراحت هم نمیخواد شب کورتاژ کنی فرداش میشه به کارات برسی.

من خودم پنج روز خوابیدم خونه مامانم چون بدنم ضعیف شده بود.

قرص اهن بخور خونی ک از دست دادی جبران شه حالا دکترت میگه.

چرک خشک کن ایناهم میدن ک عفونت نکنی 

خدا کمکت کنه ان شا الله به زودی دوباره باردار میشی

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام. منم دیروز ظهر دکترم هم دو تا قرص واژینال گذاشت هم دو تا زیرزبونی. مردم و زنده شدم تا ساعت ۴ از درد مردم ولی هیچی نیومد. دوباره ساعت ۵ همینا رو برام گذاشت. ساعت ۹ شب شروع به خونریزی کردم با درد فوق العاده شدید. اگه نمیومد باید میرفتم کورتاژ.اسم قرصم متروپروستول بود. عزیزم اول باید قرص بزاری اگه دفع نشد باید بری کورتاژ.من الان دردم خیلی کمتر شده ولی خونریزی دارم. باید برم سونو اگه بقایا داشت دوباره قرص بزارم. دعا کنید دیگه بقایا نداشته باشه. دردش افتضاحه واقعا

خدا جونم به من و همسرمم نی نی بده دیگه.😍