2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علايم هم داري گلم اخه منم مثل مال شماست ولي اصلا علايم ندارم 1روزه هم عقب انداختم

نمیددنم علایم هس یا نه ولی یک هفته خیلی خیلی حالت تهوع داشتم...انروز هم روز پنجمه که عقب انداختم...اگه پری نزدیک باشه درد سینه هام کم میشه اما الآن سینه هان خیلی درد میکنه...پری نشدم اما دو روزه مثه وقتی که پری میشم دل درد دارم...

2731
علايم هم داري گلم اخه منم مثل مال شماست ولي اصلا علايم ندارم 1روزه هم عقب انداختم

بچه ها اصلا به علائم توجه نکنید

برای بروز علائم لازم سطح هورموناتون خیلی جابه جا بشه که در اون صورت باید حدود۱ماه حداقل از بارداریتون گذشته باشه

ولی زمانیکه شما بی بی چک میزنید دیگه فوق فوقش ۲۰روزه باردارید

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
بچه ها اصلا به علائم توجه نکنید برای بروز علائم لازم سطح هورموناتون خیلی جابه جا بشه که در اون صورت ...

عزيزم راست ميگي يعني من كه اصلا علايم ندارم واقعا ميتونم اميدوار باشم

خدایا بابت همه نعمتهایی که بهم بخشیدی ازت ممنونم
هاله داره. مبارکه. روز چندم قاعدگی هستی؟

الآن باید روز پنجم میبود...با این آب و هوا میشد گاهی اوقات ده روز یا هشت روز هم جلو میفتاد اما اینبار مثه همیشه شش روز حساب کردم تاالآن پنج روزه...مرسی عزیز خوش خبر باشی

عزيزم راست ميگي يعني من كه اصلا علايم ندارم واقعا ميتونم اميدوار باشم

این بار چهارم یا پنجم بعد از تخمک گذاری بود که اقدام کردیم و شاید باردار باشم...دفعه های قبل تنظیم پریودم خیلی بهم ریخته بود...یبار چهار عقب انداختم که تاحالا چهار روز امکان نداشت روز پنجم پری شدم😭😭