2733
2734

میخوام بدونم روش پیشگیریتون چیه مخصوصا کسایی که برای پسر اقدام میکنن از بارداری ناخواسته نمیترسید چون تعیین جنسیت زمان بره من خودم چندماهه دارم رژیم غذایی رو رعایت میکنم همش ازبارداری ناخواسته میترسم همین استرسم نمیزاره درست تصمیم بگیرم

اگر داری اقدام می کنی دیگه ناخواسته اش چیه؟ متوجه سوالت نشدم.

اقدام برای تعیین جنسیتتتتتت

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به جز روز تخمک گداریم بقیه روزا جلوگیریم با کاندوم بود

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2728

عزیزم من دو بار تا حالا زیر نظر دکتر تعیین جنسیت کردم یه بار هم ای یو آی انجام دادم جنسیت بچه هام هم هر سه تا دختره کاش خدا چیزی رو بخواد رژیم و اینا الکیه نهایتا اگه هم بخواد پسر بشه به زن کاری نداره مررررررد باید رژیم گرمی بگیره 

من واسه بچه دومم از دکتر سوال پرسیدم شوهرم واریکوسلش رو عمل کرده گفت تنها راه پسر دار شدنت آی وی اف هست به نطرتون درست گفته یا چرت گفته؟ کسی بوده شوهرش واریکوسلش رو عمل کرده باشه اولیش دختر شه دومیش پسر؟

2738
عزیزم من دو بار تا حالا زیر نظر دکتر تعیین جنسیت کردم یه بار هم ای یو آی انجام دادم جنسیت بچه هام هم ...

یعنی آی یو آی هم جواب نداد؟

به خودت کمی اهمیت بده وگرنه لابلای زندگی از بین میری و هیچ کس هم نمیفهمه

عمرا مردا اگه بخوان رژیم بگیرن من خودم خواستم برم تحت نظر دکترپشیمون شدم چون شوهرم اهل رژیم گرفتن نیست مسخره میکنه پس پولمو بیخودی هدر نمیکنم

عزیزم من دو بار تا حالا زیر نظر دکتر تعیین جنسیت کردم یه بار هم ای یو آی انجام دادم جنسیت بچه هام هم ...

ماشالله عکس کاربریت دخترات هستن خیلی نازن خدا حفظشون کنه 😍😘

خدایا شکرت که دوقلوهام دارن دوساله میشن 😍😍                تیکر دوسالگی عسل و مربای مامانه 😘👼👼
2706