2737
2734

منم بعد عید ترمیم دارم😭😭😭

بینیمو کوتاه نکرد دکترم

هنو درازه

میخام یکم کوتاه شه

دهمین کاربریمه ( شاخص ترینش شازده‌کوچولو)😁 که ب لطف گرونی بنزین ترکید. ای  بر باعث و بانی گرونی بنزین ... 🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچها میخام قضروف بزارم بینیم گوشتیه میخوام ی جراح قابل اعتماد بهم معرفی کنید ممنون میشم با قیمت مناس ...

چرا غضروف؟؟ 

دهمین کاربریمه ( شاخص ترینش شازده‌کوچولو)😁 که ب لطف گرونی بنزین ترکید. ای  بر باعث و بانی گرونی بنزین ... 🤐
2728

وای عزیزم خیلی استرس داری منم قبل اینکه عمل کنم همیجوری بودم ولی خیلی تحقیق کردم منم ندیدم تو نت کسی در مورد دکتر رزم آرا بد بگه بازم تحقیق کردم رفتم مطب ایشون دیدم کسی نیست که بیاد و ناراضی باشه بعد یه ماه تحقیق کردن عمل کردم الان شش ماه میگذره واقعا از عملم و دکتر رزم آرا راضیم به نظرم استرس نداشته باش برو مطب ایشون بشین متوجه حرفم میشی عزیزم 

2738
وای عزیزم خیلی استرس داری منم قبل اینکه عمل کنم همیجوری بودم ولی خیلی تحقیق کردم منم ندیدم تو نت کسی ...

دکتر رزم آرا رو من قبول دارم دختر داییم بری عمل رفت پیشش پارسال خواهرمم برای ترمیم بینی رفت قبلا پیش یکی از همین دکتر معروفا رفته بود نمیگم کی شاید درست نباشه ولی خیلی خوب براش درآورد

دکتر رمضانی برای عمل بینی توی مشهد حرف اولو میزنه فوق تخصص پلاستیکه هست نه یک متخصص ساده
من میخام باهاش عمل کنم وقت عملم گرفتم بالاخره سایتش اینه drmehdiramezani.com
اینم شمارش شاید بدرد کسایی که مثه من حساس و سخت گیر هستن بخوره  05138408196

واااییی مرسی عزیزم که معرفی کردی ایشون و  من رفتمک جراحی کردم قبل از عید واقعا عالی هستن

خدا لعنتتون کنه که تابلویه دست جمعی دارید تبلیغ یه نفرو میکنید،سرچ دادم جراح بینی مشهد تو همه تاپیکا ریختید دکتر ناصری صدرو معرفی کردید،قصد عمل داشتم پیششون که کاملا منصرف شدم اگه خوب بود احتیاج به این همه تبلیغ الکی نداشت قطعا

سلام ، اسی بالاخره عمل کردین ؟ پیش کدوم دکتر؟

سلام عزیزم. نه بابا. مشکلی پیش اومد نشد عمل کنم. اما واقعا هنوز دارم میگردم. آخه میترسم. میدونی بینیم اونقدری بد نیست ولی میترسم جراحی کنم پشیمون بشم. فعلا دکتر رمضانی که دوستان معرفی کردن رو خوشم اومد. تا ببینم چی میشه. آخه واقعا هنوز کسی رو ندیدم که از نزدیک خوشم بیاد. 

چند وقت پیش یه دختری رو توی خیابون دیدم خیلی خوشگل بود بینیش. پرسیدم گفت دکتر صادقی عملش کرده. اما خب اینم هست که پایه بینی خود دختره ممکنه خوب بوده که خوب هم جراحی کردن واسش.

Shadow
سلام عزیزم. نه بابا. مشکلی پیش اومد نشد عمل کنم. اما واقعا هنوز دارم میگردم. آخه میترسم. میدونی بینی ...

منم میخوام عمل کنم واقعا نمیدونم میش کدوم دکتر برم یکی از اشناهامونرفته پیش مژده کشاورزمتش البته دماغ خودشم کوچیک بوده ، ولی بخیه هاش رو همه جذبی زده بود ، خیلی دو دلم 😞 نمیدونم کجا برم 

خدایا چی میخواستیم و چی شد! 
2706