2737
2734

من ناخواسته باردار شدم ولی لیزر برای موهای زائدم انجام می دادم جلسات آخرشم هست می خوام بدونم خطرناک هست یا تو ماه اول ضرری نداره ؟ راهنمایی کنید هر کی میدونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه ناحیه رو انجام میدادی؟با دکترت مشورت کن...اول و آخر اون بهت میگه انجام بدی یانه...من میرم لیزر...خانوم باردار رو دیدم تعجب کردم...ازش که پرسیدم گفت دکترم گفته میتونی بری...البته فقط یه ناحیه کوچیک مثل چونه روداشت لیزر میکرد

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹
2738

با دکتر صحبت کن لیزر کاملا سطحی روی پوسته و فقط در حد فولیکول های مو اثر داره نه عمقی تر

در ضمن x ray نیست که بگیم ضرر داره ولی حتما بپرس از چند تا دکتر و اگر اجازه دادن برو

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
دختر خالم من لیزر می‌کنه گفتن تا سه ماه بعد هم بااردار نشو

منکه الان تحت نظر دکتر هم هستم..با دکترپوستمم مشورت کردم...گفت هر ماه بعد از پریودت میتونی بری لیزر

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹
پس چرا اکثرا میگن ضرر داره سرطان میاره فلان میاره😐

به نظر من اینا همش حرفه . به نظر من تو انتخاب دستگاه لیزرت یه خورده دقت کنی اصلانم اینطوری نیست من خودم مدیو استار  بود  لیزرم خدارو شکر راضیم 

پس چرا اکثرا میگن ضرر داره سرطان میاره فلان میاره😐

ببین اون یه مقوله جداست اگر سرطان هم بیاره بخاطر اشعه لیزر نیست 

بذار واست توضیح بدم

خدا هیچی رو الکی نیافریده اینکه ما مو روی سطح بدنمون داریم برای اینه که مواد اضافی بدنمون همراه با بیرون اومدن مو از زیر پوست خارج بشن وقتی ما شیو میکنیم با دوباره در اومدن باز اون مواد اضافی میان بیرون و این چرخه ادامه داره

وقتی ما لیزر میکنیم اجازه نمیدیم از پوستمون خارج بشه هم جلوی در اومدن مو رو میگریم هم به تعبیر دیگه جلوی خارج شدن مواد اضافی رو میگیریم یعنی دقیقا جاهایی که غدد لنفاوی وجود داره میتونه مستعد باشه

در ضمن اثبات هم نشده که لیزر سرطان زاست

من خودم لیزر میرم ولی میگم باز باید از دکترش بپرسه و تحقیقاتشو تکمیل کنه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2706