2733
2739
عنوان

من بالاخره زایمان کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2593 بازدید | 83 پست
استار تر مبارکه..قدمش براتون پر از خیرو برکت باشه. استارتر زایمان طبیعی خیلی سخته؟

بخدا که انقد آسون بود من قسم می خورم حتی یه جیغ هم نزدم یه ذره از درد پريودي بیشتر بود حالا سر فرصت همه شو تعریف ميکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ممنون عزیزم اسمش مهتا هست نمیدونم میتونم از اینجا عکس لود کنم یا نه ،آخه خونه مادر شوهرم هستم ن ...

هزار ماشاله چقدم که نازههههههه عزیزدلمممم..

خدا برات حفظش کنه.. دعا کن نی نی ماهم صحیح و سالم بیاد بغلمون

2728
بخدا که انقد آسون بود من قسم می خورم حتی یه جیغ هم نزدم یه ذره از درد پريودي بیشتر بود حالا سر فرصت ...

خواهرمی...الهی فدات بشم که منو از ترس نجات دادی

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
آره خیلی طبیعی خوب بود اصلا اون دردی که شنیده بودم نداشت فقط دو ساعت و نیم درد داشتم اونم خیلی کم ،خ ...

آفرین آفرین مادر قوی😍مبارکت باشه 

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
2738
خداروشکر عزیزم بخیه هات اذیت نمیکنن؟من زایمانمو یادم رفته اصن،ولی بخیه هام پدرمو دراوردددد😥😥

دو روز اول یکم اذیت کردن اما الان خوبم

آره خیلی طبیعی خوب بود اصلا اون دردی که شنیده بودم نداشت فقط دو ساعت و نیم درد داشتم اونم خیلی کم ،خ ...

حوش بحالت 

اکثرا که یه روز یا نصف روز درد میکشن

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
خیلی ممنون عزیزم اسمش مهتا هست نمیدونم میتونم از اینجا عکس لود کنم یا نه ،آخه خونه مادر شوهرم هستم ن ...

وای فداش بشم من ماشالله 😍

هر مرحله از زندگیم که منتظر موندم بگذره و غمش تموم شه،گذشت اما تموم نشد.غم بزرگتر،چالشای سخت تر،مشکلات بیشتر... آینده برام ترسناکه💔
مگه داریم!!!!!!مگه میشه

اره وافعا اینجا فقط اونایی خاطره تعریف میکنن که سختی گشیدن واذیت شدن ولی واقعیت اینه زایمان طبیعی واسه همه سخت نیست منم از زایمانم راصی بودم ۷بستری شدم و ۱۱بدنیا اومد اوج دردش یکساعت بود بقیه چون دردا قطع میشد قابل تحمل بود

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2706