2733
2764
عنوان

درخشان شدن مو و شادابی

10879 بازدید | 23 پست

دوستان واسه براقی مو و شادابیش چی خوبه؟

اگه محصول خاصی مدنظرتونه با ذکر مارک و قیمت معرفی کنید.

خودم ماسک مو,نرم کننده و شامپو میزنم ولی مثل قبل نیست درخشش موهام,بعدحموم هم سرم میزنم.

کسی بوده نتیجه خوب از چیزی گرفته باشه؟؟ممنونم

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست.....

من سرم مو سینره میزنم بیسو چهارپنجه

وبعدش تو روسری پایین موهامو میبندم تا وز نشن

خیلی نرم و خوب میشه اگه یبار نزنم خشک و بد فرم میشه

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سرم مو سینره میزنم بیسو چهارپنجه وبعدش تو روسری پایین موهامو میبندم تا وز نشن خیلی نرم و خوب می ...

مرسی عزیزم,موهام خیلی نرم و صافه,فقط درخششش کمه,قبلا خیلی باحال بودن موهام,میخوام هم نرم باشه گره نخوره و براق باشه شادابیشو نشون بده,مرسی که وقت گذاشتین

هیشکی اندازه من شامپو و سرم و ماسک استفاده نکرده ولی الان دوماهه همرو حذف کردم 

فقط یه شامپو معمولی میزنم نرم کننده که از واجبات بود برام رو حذف کردم جاش بعد شامپو سرکه سیب رو با آب سرد قاطی میکنم میریزم رو سرم 

چنان نرم و براق شده موهام که خودم کیف  میکنم 

حتما امتحان کن 

خنثی بدون امضا...
هیشکی اندازه من شامپو و سرم و ماسک استفاده نکرده ولی الان دوماهه همرو حذف کردم  فقط یه شامپو م ...

اونوقت.موهات بو نمیگیره؟؟میشه اندازه شو وطرز استفاده شو کامل بگی....مثلا چقدرو با چقدر آب قاطی کنم,چنددقیقه بمونه رو سرم ؟بعدش  ابکشی میکنید یانه,بعدحموم چی بزنم؟اسم شامپوتم بگو

اونوقت.موهات بو نمیگیره؟؟میشه اندازه شو وطرز استفاده شو کامل بگی....مثلا چقدرو با چقدر آب قاطی کنم,چ ...

بو میگیره اولش ولی باز میزارم و سرم میزنم یکم بعدبوش میپره شامپوم اوه هست 

نصف فنجون سرکه سیب با دو دو فنجون سرکه سیب 

خنثی بدون امضا...
بو میگیره اولش ولی باز میزارم و سرم میزنم یکم بعدبوش میپره شامپوم اوه هست  نصف فنجون سرکه سیب ...

نصف فنجان سرکه سیب و دو فنجان آب منظورته؟موهات تاکجاس؟نگفتی چنددقیقه میمونه؟

مرسی عزیزم

نصف فنجان سرکه سیب و دو فنجان آب منظورته؟موهات تاکجاس؟نگفتی چنددقیقه میمونه؟ مرسی عزیزم

موهام تا کمرم بله نصف فنجون سرکه سیب دوفنجون آب سرد

همینجوری می مونه تا سری بعد که برم حموم دوباره تکرار کنم

خنثی بدون امضا...
موهام تا کمرم بله نصف فنجون سرکه سیب دوفنجون آب سرد همینجوری می مونه تا سری بعد که برم حموم دوباره ...

یعنی دیگه بعدش ابکشی نمیکنی موهاتو مجددا؟

2706