2733
2739

سلام من امروز معاینه داشتم و بعد از اون دچار لکه بینی و خونریزی خفیف شدم. حالا میخواستم نماز بخونم ایا باید غسل کنم یا نه؟

چون این لکه بینی ادامه دار هست باید برای هر نماز عسل کنم یعنی؟

😇میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی لطفا؟ 😇

من دینیشرو واقعا نمیدونم اما جفتت سر راهی نبود؟اگر نبوده

الان درد نداری؟

شاید نشانه شروع مراحل زایمان باشه

خدایم دایما سپاس برای همه رحمت هایی که برایم میفرستی و همه لطف هایی که بمن میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دینیشرو واقعا نمیدونم اما جفتت سر راهی نبود؟اگر نبوده الان درد نداری؟ شاید نشانه شروع مراحل زای ...

منم اینطور شدم عادیه

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷
2731
من دینیشرو واقعا نمیدونم اما جفتت سر راهی نبود؟اگر نبوده الان درد نداری؟ شاید نشانه شروع مراحل زای ...

عادیه بعد از معاینه خون میاد ولی فک کنم اگه قرمز پر رنگ باشه باید سریع رفت بیمارستان ولی اگه قهوه ای اینا باشه اشکال نداره

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
تاریخ زایمان من18آبانه...پس چرا تیکرم عقب تر نشون میده؟

حتما اشتباه تاریخ زدی باید بزنه پنج روز دیگه باقی مانده به سر تو تنظیمات ت بزن

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
عجب سوالی...من بهش فک نکرده بودم هفنه چند معاینه شدی درد داشت؟چندسانت بودی

۳۸ هفته و ۵ روز بر اساس سونو. یکم درد داشت. بعدش افتادم به لکه بینی . گفت سه سانت دهانه رحمت باز شده

2740

من سوالم جنبه شرعی داشت عزیزم. نه جفتم خلفیه . اره یکم درد دارم که هم این دردام طبیعیه هم این لکه بینی ها بعد از معاینه کاملا طبیعیه. اره دیگه گفت زایمان تقریبا نزدیکه. تا الان سه سانت باز شده دهانه رحمم

۳۸ هفته و ۵ روز بر اساس سونو. یکم درد داشت. بعدش افتادم به لکه بینی . گفت سه سانت دهانه رحمت باز شده

زایمانت نزدیکه مبارکه انشاالله‌که بسلامتی زایمان کنی.زنگ‌بزن ب دفتر یه اخودند بپرس ک مطمن شی....

سن سونو و پریودت خیلی اختلاف داره؟

من سوالم جنبه شرعی داشت عزیزم. نه جفتم خلفیه . اره یکم درد دارم که هم این دردام طبیعیه هم این لکه بی ...

خوشبحالت ...ورزش یا پیاده روی داشتی؟؟؟ببخشید سوال میکنم فقط‌میخوام از تجربیاتت استفاده کنم

خوشبحالت ...ورزش یا پیاده روی داشتی؟؟؟ببخشید سوال میکنم فقط‌میخوام از تجربیاتت استفاده کنم

نه والا اصلا انتظار نداشتم بگه سه سانت باز شده. باور کن پیاده روی هم نکردم. هیچ کاری نکردم یعنی. ولی خب دکتر گفت باید پیاده روی کنم

زایمانت نزدیکه مبارکه انشاالله‌که بسلامتی زایمان کنی.زنگ‌بزن ب دفتر یه اخودند بپرس ک مطمن شی.... سن ...

مرسی عزیزم. نه دو سه روز فرقشونه فقط