2737
2739
عنوان

کیا از طب سنتی نتیجه گرفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5035 بازدید | 27 پست
عزیزم مشکلت چیه 

عفونت تنبلی تخمدان

تخمدان پلیکیستیک..سردی مزاج..افسردگی

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای باردارشی؟

آره

خیلی دلم میخواد...توانایی باردار شدنو دارم منتها عفونت دارم

و کلی مشکل دیگه

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
کدوم شهری؟

قم

2731
من عادت ماهانه ام نامرتب بود و عفونت داشتم با رازیانه خوب شدم

وااای چه عالی

من متاسفانه بیشتر از دو ساله که عفونت دارم و هر دارویی که فکرشو بکنی استفاده کردم منتها بی نتیجه بوده

خیلی خسته م

درخواست دوستیمو قبول کن

چشم عزیزم

وااای چه عالی من متاسفانه بیشتر از دو ساله که عفونت دارم و هر دارویی که فکرشو بکنی استفاده کردم منت ...

پس حتما برو سراغ طب سنتی

ولی پیش ی ادم‌کار بلد برو

من بارها از طب سنتی نتیجه گرفتم

البته در مورد بیماریهای روزمره

کلا دیگه دارو مصرف نمیکنم واسه خودمو بچه هام

با هم مهربان باشیم
2740

دهکده جهانی  سلامت و توانبخشی  شفاء موعود �

با مدیریت استاد حکیم اسماعیلی

ادرس: میدان انقلاب ، جمالزاده شمالی، بعد چهارراه نصرت ، نبش کوچه خامنه .پلاک ۳۰۳

شماره جهت رزو وقت:

📳  ۰۲۱۶۶۹۲۷۰۵۳_۰۲۱۸۸۹۷۵۷۷۱

۰۹۱۲۱۴۸۵۱۹۵ _ ۰۹۱۹۶۸۴۸۳۸۹