2733
2739
عنوان

دوستان مرکز طب سنتی سراغ دارین کا کارشون خوب باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 52 پست
خب شما وضعتون فرق میکنه شوهر من مشتریای قدیمی داره ک خیلی ساله داره باهاشون کار میکنه و نمیشه بارشو ...

ما هم مشتری قدیمی داره ولی از اونا هم فعلا تا آخر هفته گفته نمیخره نمیپرن بابا ، باید بارشون رو رد کنن اولین بار نیست که اینجوری شده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم مشتری قدیمی داره ولی از اونا هم فعلا تا آخر هفته گفته نمیخره نمیپرن بابا ، باید بارشون رو رد ک ...

نمیدونم والا 😥

شوهرم گفته این هفته بار نمیخرم ولی چشمم آب نمیخوره

چنددفعه ازین حرفا زده ولی مشتریاش نمیذارن که 😠😠😠

همین جمعه یکی زنگ زد رفت بارشو آورد تا ساعت ۲ سرکار بود

گفت این هفته نمیخوام بار بخرم جبران میکنم عزیرم یک روز خونه میمونم و سرکار نمیرم

منم ک گوشام مخملی باور کردم 😓

حالا دیشب دو ساعت دیرتر از هرشب اومد خونه

گفتم قربونت نمیخواد جبران کنی 😅 همون ساعت همیشگی بیا ونه 😂

(    )
2728
عه گفتی فردا میخواهیم بگیریم تو اون تاپیک پس چرا نخریدین ؟ البته قیمت ماشینم با دلار میاد پایین در ه ...

نه

نگرفتیم

خیلی با شوهرم صحبت کردم 😧

بخدا همین الانشم دور و اطراف یکسره زوم کردن رو ما

تو شهرستان داریم خونه میسازیم . همسایه ها رفته بودن ب دهداری گفته بودن اینا مایه دارن تا میتونین ازینا بِکَنین 😥

بخدا ۲۲ تومن گرفتن ازمون علکی 😣 پول زور 😕

(    )
نه نگرفتیم خیلی با شوهرم صحبت کردم 😧 بخدا همین الانشم دور و اطراف یکسره زوم کردن رو ما تو شهرست ...

مگه شهر هرته قانون داره دهداری مگه میتونه الکی پول بگیره میرفتین شورا یاری ، مثل تهران که به شورای حل اختلاف و دارایی مراجعه باید بشه تو دهات هم باید به شورایاری شکایت میکردین ما هم ۳ سال پیش این راه ها رو رفتیم 

2740
بخدا 😢 شوهرم داغون شده هم از لحاظ بدنی 😢 هم روحی روانی 😢 داغونه ها .....

حالا خوبه با پدرش کار میکنه کمک داره ، کار همیشه هست ولی بدن و سلامتی چی.....شوهر من تنها کار میکنه بنده خدا تازه اداره هم میره😥

تو خصوصی بهم‌ گفتی زندگیتو تو چشم نیار 😥

خیلی روش فکر کردم

بخدا من خودم اصلا اهل اینچیزا نیستم که چون شوهرم درامدش خوبه بخرم بپوشم بریزم بپاشم اصلا 🙁 کسی هم ازینکارا کنه اصلا تو بحرش نمیرم که حتما درامدش زیاده که اینطوره

بخاطر همین اصلا فکرشم نمیکردم که مردم انقد رو زندگی بقزه زوم کنن

باورت میشه الان کسی پورشه سوار شه بیاد جبوم ویراژ بده انقد پَرتم که نمیعهمم ماشبن طرف چی بود 😅😅😅

(    )
مگه شهر هرته قانون داره دهداری مگه میتونه الکی پول بگیره میرفتین شورا یاری ، مثل تهران که به شورای ح ...

بخدا گرفتن

شوهرم و پدرشم وقت این کارارو ندارن

اگ میخواستن کار ب شکایت ک شکایت کشی برسه باید هرروز میرفتن و میومدن و از کارشون میموندن 😐 بیخیال شدن و پولو دادن

حالا بحث پول نیست

حرف من دور و اطرافیانن که فقط پول طرفو میبینن

دیگه نمیگن ک این بنده خدا از ۱۳ سالگی عین چی کار کرده ☹☹

(    )
حالا خوبه با پدرش کار میکنه کمک داره ، کار همیشه هست ولی بدن و سلامتی چی.....شوهر من تنها کار میکنه ...

خیلی سخته بخدا😥

شوهر من‌گاهی پیشم‌گریه میکنه 😢😢😢

میگه از طرفی دلم میخواد بیشتر پیش شما باشم

از طرفی هم دلم نمیخواد پسرا وقتی بزرگ شدن مثل خودم دغدغه پول داشته باشن

(    )
خیلی سخته بخدا😥 شوهر من‌گاهی پیشم‌گریه میکنه 😢😢😢 میگه از طرفی دلم میخواد بیشتر پیش شما باشم ا ...

آخی چرا انقد سخت کار میکنه بگو پول مهم نیست خود مهمی این روزا بر نمیگرده پسر خوب گریه کردن نداره حجم کار رو کم کن عوضش زندگی کن بچه ها هم باید به جای خودشون کار و زندگی کنن لقمه ی آماده بچه رو خراب میکنه به خدا ، تا یه حدی اره باید پول بهشون داد ولی نه انقد که احتیاجی به کار نداشته باشن 

2706