2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها صورت چند جلسه میشه?کامل ميره?من سه جلسه رفتم یکشنبه جلسه چهارممه در میاد هنوز ولی کمتر اقبل ا ...

صورت ۸ جلسه بازم بستگی داره به موهات اگر درمیاد باید بری بعضی موها خیلی مقاوم

2740
دورم تمام شد الان یکساله ۶ ماه یکبار میرم شوک میدم الان در اومد میترسم اگه ترم مثل اول شه صورتم عالی ...

نمیشه صد درصد گفت اما ممکن برگرده اما برگشت هم مهم نیست فوقش بعد زایمان برو دوباره 

من پزشک نیستم ولی یه چیزایی از لیزر(بطور کلی)سرم میشه. شما یه دونه ی گندم رو با پوست به عنوان یه موجود زنده تصور کنین .... اگه بخواین نابودش کنین ... با پالس اول پوست رویی کنده میشه ... و گندم شروع میکنه به ترمسم اسیب دیدگیش ...که شما فرصت بهش نمیدین و با پالس دوم قسمت سفت ترش رو میشکونین ... شاید بیشتر از یه پالس هم طول بکشه چون قسمت سختی هست ... و بلافاصله با پالس اخر باقیموندش رو خورد میکنین ... 

حالا برای مو هم همینطور ... اگه فرایند کامل نشه ... کم کم فرصت بازسازی پیدا میکنه و بمرور زمان کم و بیش ترمیم میشه و اثر کامل نمیگذاره.

Nothing ...
2706