2733
2734
من در مورد استفراغ چیزی نمیدانم اما دختر من در مدفوعش خون داشت که نشانه حساسیت به پروتیین گاوی بودوخودم تا3 ماه لب به هیچ کدام از محصولات گاوی نمیزدم نوزاد انزیم هضم این پروتیین را در بدن ندارد. البته دختر من غیر از خون در مدفوع با هر بار شیر خوردن به شدت به خود میپیچید ودل درد شدید می گرفت روی پوستش جوشهای بسیار ریز زده بودو قسمتهایی از پوست هم قرمز میشد. البته حتما به دکتر مراجعه کنید اگر تهران هستید دکتر نریمان تشخیصش عالیست وبسیار خوب راهنمایی میکند
فرزندان شما فرزندان شما نیستند.شما میتوانید مهر خود را به انها بدهید،امانه اندیشه های خود را،زیرا که ان ها اندیشه های خودرا دارند.شما میتوانید تن انها را در خانه نگهدارید،اما نه روح شان را، که روح انها در خانه فرداستـ شمامیتوانیدبکوشید تا مانند انها باشید،اما مکوشید تا انها را مانند خود سازیدزیرا که زندگی واپس نمیرودودر بند دیروز نمی ماند
به خاطر حساسیت به پروتئین گاویه. از همین حالا شیر گوشت پنیر خامه کره یا هر چیزی محصول گاوی باشه رو نخور و سریع به دکترش اطلاع بده
‎چقدر دوست داشتنی هستند، آدمهایی که، شبیه حرفهایشان هستند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس کجا رفتی؟ ببین من الان پست دیرزتو دیدم همینکه درباره مدفوع نینیت گفته بودی به هیچ عنوان تفکرتو نذار رو اینکه چون نوزاده ات و اشغالهای روده است این مورد زیر 5 روز اول تولد باید باید پاک بشه که مطمئنا شده از اونجایی که فقط شیر میخوره نباید به جز دلمه های شیر چیزی تو پوشک باشه نمیخوام نگرانت کنم اما میخوام دقت کنی احتمالا احتمال حساسیت به پروتئین گاوی هستش که حتما دکتر برو و دو مورد استفراق و مدفوع رو باهم بگو اگه زودتر جلوی الرژی گرفته نشه اوضاعت سخت میشه گلم من نظر شخصیم الرژی بود و حدس میزنم که محتویات پوشک خونه مونده است واستفراق هم مربوط به همون الرژی هستش اگه تهرانی واست ادرس میذارم و از رو صفحه اول وطب دکتر رو انتخاب کن و بببر دکتر سریع
گروه کامپیوتری و ارتباطات روماک http://hostnic.org/url/53
2738
من دخترم هفته اولش خون تو استفراغش بود از زخم سر سینه ام بود
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بچه ۵ماهه منم الان برا بار اول یکمی لکه خون تو شیر برش بود چی میتونه باشه خیلی تو فکرشم

دوست عزیزم امیدوارم کامنتمو بخونی😢 مشکل بچتون چی بود؟دختر منم امشب توی استفراغش خون بود. خیلی نگرانم دکترشم تا شنبه نیستش.اونم 5 ماهشه

دوست عزیزم امیدوارم کامنتمو بخونی😢 مشکل بچتون چی بود؟دختر منم امشب توی استفراغش خون بود. خیلی نگران ...

شما چکار کردید بچه پنج ماههمنم خون تو استفراغش دیدم خیلی مگران شدم 

یارب نظر تو برنگردد...
شما چکار کردید بچه پنج ماههمنم خون تو استفراغش دیدم خیلی مگران شدم 

عزیزم من بردمش دکتر گفت بخاطر رفلاکس شدیدش اسید معدش مخاط مریش رو سوزونده و این خون مال اونه. دارو داد.الان خیلی بهتره

عزیزم من بردمش دکتر گفت بخاطر رفلاکس شدیدش اسید معدش مخاط مریش رو سوزونده و این خون مال اونه. دارو د ...

میشه اسم داروش را بگی خیلی برام‌مهمه 

تو نت خیلی چیزای وحشتناکی نوشته دیشب تاحالا صدبار سکته کردم

یارب نظر تو برنگردد...
2706