2733
2734
عنوان

ازپس مخارجتون برمیایید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 125 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بحث خرید نیست ما درامدمون‌ خوبه نسبتا  بحث اینه زورم‌میاد برای جنسی که تا دو ماه قبل ۷ میدادیم ...

تخم مرغ دونه ۱۲۰۰ دیشب شوهرم خرید شوهرم نظامیه قبلا با همون یه حقوق زندگی میکردیم زیاد نیس الان دریافتیمون ۱۵۰۰ ولی اگه فقط اون باشه باید نون خالی بخوریم فقط ولی شب و روز نداره هم اسنپ کار میکنه هم خرید و فروش گوشی میکنه هم ماشین این همه بدو بدو حالا از کیه من میخوام قابلمه بخرم واقعا قابلمه هام خراب شدن نمیتونم😐

2731
درسته.ولی تو کشوری که فقر داره بیداد می‌کنه خیلی از مردم قرص ظرفشویی و لباس  مارک براشون مهم نی ...

خیلی از مواد خوراکی هم مواد اولیه شون‌از خارج وارد میشه عین لبنیات عین خوراک‌ دام خب معلومه گوشتم گرون میشه 

ما۱۵۰۰حقوقمونه,ماهی نهصد قسط میدیم,حالافک کن منم تواین هیرویرباردارم,البته قبل گرونیااقدام کردیم :-\

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایامراقب پسرکوچولوم باش
من واسه دوتا دندون 850 تومن دادم! دکتر گفتش دندونای دیگتم پوسیدگیش عمیقه ولی هنوز به عصبت نرسیده و س ...

واقعا اصلا دندونپزشکی ادم رو ورشکست میکنه من امسال فکر کنم بالای سه ملیون خرج دندون کردم دندون هام هم مشکلی نداشت فقط دوتاش به عصب رسیده بود یکیش ترمیم میخواست با روکش و اینها شد انقدر

در حد خرج های ضروری. از خیلی از مخارج چشم پوشی میکنم. سخت شده زندگی این دوره زمونه. واقعا موندم تا چ ...

دخترمن الان 4 سالشه یه سره میگه مامان اینو میخری مامان اونو میخری

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
واقعا اصلا دندونپزشکی ادم رو ورشکست میکنه من امسال فکر کنم بالای سه ملیون خرج دندون کردم دندون هام ه ...

روکش دونه ای چهارصدتومنه اصلا نمیشه بهش فکر کرد

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕