2737
2739
عنوان

ازپس مخارجتون برمیایید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1165 بازدید | 125 پست
نه اصلااااا الان دوهفته دیگ زایمانمه فقط موجودی۱۳۴تومن داره واقعابعضی وقتاازشوهرم متنفرمیشم داروندار ...

از شوهرت متنفر نشو از ژن های برتر متنفر شو بدبختمون کردند

تیکر بوقت تولد سه سالگی عزیز دردونه ام و به امید خدا تولد نی نی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره چجوری خرج کنیم در حد بخور و نمیر یا در حد ایده آل؟ 😂😂😂😂

درحد ایده ال که هرگز نمیتونیم ولی همش اینو میگیری اون نیس اونیکی رومیگیری این یکی نیس

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
2731

هی خواهر هرچی صرفه جویی میکنم غذای ساده درست میکنم هیچی برای خودم نمیخرم آخر پول کم میاریم خیلی سخته شوهرم که اینقدر دپرس شده مدام تو خودشه

😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

بحث خرید نیست ما درامدمون‌ خوبه نسبتا 

بحث اینه زورم‌میاد برای جنسی که تا دو ماه قبل ۷ میدادیم مثلا الان ولی ۲۰ تومن بدیم

زورم میاد نسکافه هفت تومنی رو داریم میخریم ۱۸

حس خر شدن بهم دست داده اساسی 

داریم ۴ برابر پول میدیم واسه هر چیزی

در حد خرج های ضروری. از خیلی از مخارج چشم پوشی میکنم. سخت شده زندگی این دوره زمونه. واقعا موندم تا چند صباح دیگه که دخملم بزرگتر شد  و دائم ازمون چیزای رنگ و وارنگ می خواد چی کار کنیم. با این که من هم کارمندم باز کم میاریم

2740

من هفته پیش ۳۰۰ پول دندون پزشکی دادم یکشنبه هم باید دوباره برم دویست دیگه بدم 

امروز موعد بیمه ماشینم یه تومن بیمه شخص ثالث و بدنه میشه حساب کنید دیگه با خرج های خورد و ریز و دوبار سرما خوردن و دارو خریدن و دکتر رفتن کل حقوقم تموم شد😭😭😭😭

نه بر نمیایم  بلند تر بگو مرگ بر امریکا🖕

ینی امریکا به این روز انداختمون؟

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

من قبلاهمیشه یک تومن پس اندازخونگی داشتم ولی الان شوهرم مجبوره ازم قرض بگیره پس اندازنداریم عملا.خوردوخوراک مهمه ها ولی من بیشترنگران اجاره خونه هستم نمیدونم پنج ماه دیگه بااین چندرغازچه خونه ای میخوایم بگیریم ازاجاره متنفرم ولی امسال احتمالامجبوریم بااین درامدکم وقسط اجاره هم بدیم بایه بچه شیرخواره

بخاطرحرفهای سیاسی قطع کاربریم کردن ازرو نرفتم بازم اومدم خخخخ
2706