2733
2734
عنوان

اختلاف سن سونو

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 20 پست
هم به ژنتیک مرتبطه هم اگه بچه ت دختر باشه و ریز باشه ممکنه بیماری کروموزومی داشته باشه آمینیوسنتز بد ...

این حرفا چیه چرا استرس بیخودی میدییین اصلا هم هیچ مشکلی نیست بچه هست لاغر میشه بچه هست درشت میشه 

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
هم به ژنتیک مرتبطه هم اگه بچه ت دختر باشه و ریز باشه ممکنه بیماری کروموزومی داشته باشه آمینیوسنتز بد ...

بچم پسره، امنیوسنتز رو‌دیگه الان انجام نمیدن ، دوتا غربالکری ها رو‌کامل رفتم و‌همه چی خوب بود. 

خودمم لاغرم 

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم امیدوارم به ۲۸۰۰ نهایت ۳ برسه

توقع وزن زیاد ندارم چون خودمم اصلا چاق نبودم و نیستم لاغر  بودم

مرسی از همگی

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️
2728
وعده های غذاییم رو‌کامل میخورم، تخم مرغ و گوشت و برنج و‌ماکارونی و خرما و شیر و  چند وعده میوه ...

بچه هفته آخر زیاد رشد میکنه نگران نباش تغذیه ت هم که خوبه 

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
بچم پسره، امنیوسنتز رو‌دیگه الان انجام نمیدن ، دوتا غربالکری ها رو‌کامل رفتم و‌همه چی خوب بود.  ...

خب این که نگرانی نداره اگه خودت و شوهرت لاغر نیستید بچه ت هم تا ماه های آخر وزن نگرفت نگرانی داره