2752
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444773 بازدید | 47801 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی دیر نوشت . گفت سونو چیز خوبی نیست . برای هفته ۱۲ بیا اون موقع بنویسم برات.   الانم ما ...

از هفته 12 تا 14 وقت سونو ان تیه برا همین گفته اون موقع بری

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
2731
سلام عزیزم جانم کارم داشتید؟؟ منو از کجا میشناسی 

سلام عزیزم تو تاپیک قبلی منصوره جان بودی . اونجا قفل شد . اگر با ما باشی خوشحال می شیم . 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
مال من ناخواسته هم هست   با اومدنش شوکه شدیم ولی الان دیگه راضیم به رضای خدا    

نگو 🤗 بچه نعمته. خوش به حال داداش شد . گناه داشت طفلی تنها . خداروشکر . خدا حفظش کنه 

مال من ناخواسته هم هست   با اومدنش شوکه شدیم ولی الان دیگه راضیم به رضای خدا    

من که عاشق اینم یوهو بفهمم حامله ام . به همسرم گفته بود اگر بدون هماهنگی باردار بشم جایزه داری 😂😂😂😂

نگو 🤗 بچه نعمته. خوش به حال داداش شد . گناه داشت طفلی تنها . خداروشکر . خدا حفظش کنه 

آره خودمم میگم خداروشکر تفاوت سنیشون خوبه ولی چون سر اولی خیلی اذیت شدم ویارم خیلی زیاد بود و تا 2سالگی کولیک داشت و یکسر جیغ میزد   میترسیدم باز بچه بیارم.خداروشکر سر این یکی تا الان ویارم خیلی کمتره   

سلام عزیزم تو تاپیک قبلی منصوره جان بودی . اونجا قفل شد . اگر با ما باشی خوشحال می شیم . 

فداتشم میدونی چیه یجوری حس مثبت دارم بهتون من هنوز معلوم نیست مامان شدم یا .... چی نمیدونم ولی دیروز بی بی زدم منفی بود ۴ روز قبل موعد بود دعا کنید منم مامان بشم زودی بیام پیشتون

آره خودمم میگم خداروشکر تفاوت سنیشون خوبه ولی چون سر اولی خیلی اذیت شدم ویارم خیلی زیاد بود و تا 2سا ...

منم بارداری سختی داشتم ولی فقط چند ماهه بعدش عالیه مخصوصا یکم بزرگ بشه دومی خیلی خوبه 

بچه با بچه فرق داره عزیزم قرار نیست اینم‌کولیک باشه 

چ فرقی داره سونو ان تی با اینی ک واسه ضربان قلب جنینه

ان تی سندروم داون(مونگولیسم) رو نشون میده.خدایی نکرده اگه جنین مشکل داشته باشه تو هفته 11 تا 14 مشخص میشه.خیلی واجبه حتما برید دوستان  

2706