2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانما بچه بعداز چهل روزگی چندبار در روز باید پی پی کنه؟ دخترم 41روزشه امروز اصلا پی پی نکرده

پسر منم به مرور تعداد دفعش کم شد تا اینکه به هفته ای یکبار رسید...ولی بعداز واکسن اسهال داره و زود ب زود دفع داره

2740
پسر منم به مرور تعداد دفعش کم شد تا اینکه به هفته ای یکبار رسید...ولی بعداز واکسن اسهال داره و زود ب ...

خب بنظرتون الان یهو 41روزگی دفع نداشته طبیعیه؟ امروز زورم زیاد میزد بادم از روده هاش خالی میشد ولی دفع نداشت. شربت هایی ک دکتر هم برای نفخ و دل درد داده بهش دادم دیگه نمیدونم نفخ و دل درد داشت یانه. بنظرتون یبوست نداشته یا نفخ و دلدرد؟

خب بنظرتون الان یهو 41روزگی دفع نداشته طبیعیه؟ امروز زورم زیاد میزد بادم از روده هاش خالی میشد ولی د ...

پسر منم  قبلش به روزی یکبار رسید بعدش یهو بعد یه هفته پی پی کرد خیلی نگران بودم ولی گفتن طبیعیه...تو بدنشون جذب شیر بالا میره و تعداد دفعشون کم میشه..دوره ی وزن گیریه

پسر من که الان دوماهشه روزا بیداره شبا گاهی تا 5 صبحم بیداره..از صبح تا ظهر میخوابه

خوابش نسبت به قبل خیلی سبک شده...چون هوشیاریشون بالا میره..قبلا بزور برای شیر بیدارش میکردم..خوابش سنگین بود