2733
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
تازه پس لرزه هم داره پسر من از وقتی واکسن زدیم و ختنه کردیم دیگه نمیمونه رو زمین فقط گریه همش باید پ ...

من پسرم امروز تب کرد هر چی میخورد بالا میآورد

دکتر قطره استامینفون رو قطع کرد به جاش شیاف داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مامانا دخترم دیروز صبح واکسن دو ماهگیشو زد اولش تب نداشت از شب شروع کرد به  تب کردن استامی ...

عزیزم پسر منم دیروز واکسن دوماهگی زد امروز تب کرد و حالش بد شد

طبیعیه تا 72 ساعت فقط حواست باشه تبش بالا نره تشنج کنه

2728
عزیزم پسر منم دیروز واکسن دوماهگی زد امروز تب کرد و حالش بد شد طبیعیه تا 72 ساعت فقط حواست باشه تبش ...

تب پسرتون تا چند بالا رفت؟شما هم با دیجیتالی اندازه میگیرین؟

تو بهداشت بهم گفتن با دماسنج دیجیتالی که گرفتی نیم هم بهش اضافه کن شما هم اینطوری حساب میکنید؟

تب پسر من شب اول با دیجیتالی ۳۷.۹ بود

دستمال نمدار گذاشتیم رو سرش و استامینوفن بهش دادیم هر چهار ساعت. فرداش خوب بود

شوهرم گفت دیگه دارو ندیم، از عصرش باز حالش بد شد و تبش رفت رو ۳۷.۹. دوبار هر ۶ ساعت استامینوفن دادیم. فرداش خب شد.

2740

بهداشت گفت شیر خشک نده. شوهرمم که از اول مخالف شیر خشک بود.

حالا پسر من روزی فقط ۲۰۰ سی سی شیر خشک میخورد. 

رو قوطی شیر خشک نوشته از دو ماهگی باید روزانه یه لیتر شیر بخورن. که نسبت به یه ماهگی ۲۰۰_۳۰۰ تا بیشتره. اگه من اون ۲۰۰ تا رو هم ندم که بچه گشنه می مونه و گریه میکنه. تازه میخواستم بیشترش کنم براش 😔

از طرفی هر دکتری میبرم میگه هرچقد میخواد باید بهش بدی.  

بهداشت گفت شیر خشک نده. شوهرمم که از اول مخالف شیر خشک بود. حالا پسر من روزی فقط ۲۰۰ سی سی شیر خشک ...

من که هیچ وقت به حرف بهداشت گوش نمیدم

اگه شیرت کافیه خوب شیرخشک نده ولی اگه سیر نمیشه حتما بده

پسر من نسبت به ماه پیش اشتهاش بیشتره هرچی رشد میکنن بیشتر نیاز به شیر دارن

این دو روزه کورپه واکسن زده خیلی اذیت شد منم حسابی داغون شدم شاید یه لقمه هم نتونستم چیزی بخورم شیرم ...

چیزی نخوری چجوری سرپا میمونی

منکه همش درحال خودن چون بدنم لرز میگیره فشارم میوفته همشم شب بیداری و بچه بغل مگه میشه چیزی نخورد تا خوابه خوراکی های خوشمزه واسه خودت آماده کن

من که هیچ وقت به حرف بهداشت گوش نمیدم اگه شیرت کافیه خوب شیرخشک نده ولی اگه سیر نمیشه حتما بده پسر ...

مشکلم بهداشت نیست. شوهرم هی به حرفشون استناد میکنه 🤨

بچه گرسنه ست. هر یه ساعت شیر میخواد. خب مگه من چقد شیر دارم. اصلا فرصت نمیده سینه م پر شه. همه ش نصفه میخوره و کامل سیر نمیشه. 

همین الان داشت شیر میخورد. سیر نشد، کلی گریه کرد. منم ۶۰ تا شیر خشک درست کردم براش. فقط ۲۰ تاشو خورد و خوابش برد طفلک.

تب پسرتون تا چند بالا رفت؟شما هم با دیجیتالی اندازه میگیرین؟ تو بهداشت بهم گفتن با دماسنج دیجیتالی ...

عزیزم امروز صبح پسرم حسابی بالا آورد مثل آدم بزرگها با جهش زیاد اونم دو بار که دکترش گفت قطره استامینفون رو قطع کن شیاف بزار

اره واسه منم دیجیتالی گفت ببر روش