2737
2734
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
والا طی تحقیقات من ورزش وپیاده روی باعث پایین اومدن بچه شربت زعفران وروغن کرچک ونزدیکی بدون جلوگیری ...

دقیقا خانم خیابانی مامای ماماسایت میگفت استرس باعث دیرتر فعال شدن هورمونها میشه.

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
شبها آخر وقت بخور قبلش هم یه لیوان شیر بخور صبح راحتی

لبنیات و چای تایکی دوساعت قبل وبعد قرص آهن نباید مصرف بشه😊

میتواند ک تورا سخت زمین گیر کند                       درد یک بغض که در بین گلو گیر کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا خانم خیابانی مامای ماماسایت میگفت استرس باعث دیرتر فعال شدن هورمونها میشه.

منم فکر کنم ازبس تو فکرشم نمیزام😑

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

تیکر همه تک رقمی شده😂فردا پس فردا همه تون عکس عروس ها ودامادهاتون میزارید اما بچه من هنوز تو شکممه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2731
تیکر همه تک رقمی شده😂فردا پس فردا همه تون عکس عروس ها ودامادهاتون میزارید اما بچه من هنوز تو شکممه

😂😂😂کلا بچه های این دوره و زمونه خیلی ناز و ادا دارن با کلی دوا و درمون میان تو شکم مامانا بعدم باید با التماس بیاریشون بیرون😓

❤جهانم تویی ،چنان دورت میگردم که هیچکس به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده باشد❤
😂😂😂کلا بچه های این دوره و زمونه خیلی ناز و ادا دارن با کلی دوا و درمون میان تو شکم مامانا بعدم با ...

هععععی خاهر برام دعا کن زودتر زایمان کنم راحت شم

هععععی خاهر برام دعا کن زودتر زایمان کنم راحت شم

ان شالله بسلامت و دل خوش زایمان کنی ،استرس هم نداشته باش به موقعش میاد فسقلیت،به قول قدیمیا میوه که برسه خودش از درخت میفته😊

ان شالله بسلامت و دل خوش زایمان کنی ،استرس هم نداشته باش به موقعش میاد فسقلیت،به قول قدیمیا میوه که ...

ممنون عزیزم انشالله

2740

سلااام

امشب شب چهارمه كه من درد دارم😣

هم دكترم و هم دوستم كه ماماست، گفتن ماه درده و بايد تحمل كني. فقط ميشه ١٢ ساعت يه قرص ايزوپرين بخورم. 

شبا ٢-٣ ساعت فقط ميتونم بخوابم🙁

عاشق خدام! همیشه رد پاش رو تو زندگی، مخصوصا روزای سخت دیدم...
میدونم که الانم داره با عشق نگاهم میکنه و بهترین رو برام رقم میزنه...

راستي امروز خودم سرخود رفتم سونو🙈😅

زده بود ٣٧ هفته و ٦ روز. 

وزنشم تقريبي ٣ كيلو. 

خوبه ديگه؟

نه؟؟؟؟؟

عاشق خدام! همیشه رد پاش رو تو زندگی، مخصوصا روزای سخت دیدم...
میدونم که الانم داره با عشق نگاهم میکنه و بهترین رو برام رقم میزنه...
سلام مامانای گل اینم دختر من امروز به دنیا اومد امیدوارم همتون زایمان های خوب و راحتی داشته باشید و ...

😍😍خداحفظس کنه😍

سلام مامانای گل اینم دختر من امروز به دنیا اومد امیدوارم همتون زایمان های خوب و راحتی داشته باشید و ...

ای جانم بسلامتی خدا حفظش کنه براتون😍

اسم قشنگش چیه؟

قدم نورسیده مبارک عزیزم...ان شاءاللّه زیر سایه ی پدر ومادر بزرگ بشه، سز بودی یا طبیعی؟...صفورا جون نیومده هنوز؟

من به قُربانِ خدا ..چون که مرا غمگین دید؛ بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا...  
بعضیا زایمان دیررس هستن والا من دلم میخواد ۳۸هفته زایمان کنم حوصله ندارم 

منکه خیلی حساس شدم

حال دلم متغیر شده. حس ناراحتی دارم

شکمم و فشاری ک بهم میاره عاجزم کرده

منم امروز یه وقت زایمانم بود ک گذشت. تا اخر هفته هستش وقت زایمانم

یه صلوات برای سلامتی امام زمان و یه صلوات برای یه زایمان زودتر و راحت.ممنون خواهرا