2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست
گفتن بچه بالاست هنوز نیومده تو کانال گفتن اینطور که بدون درد باز شدی شاید بچه خودش بیاد پایین گفتن ...

انشاالله خدا خودش کمکت کنه زودتر به سلامتی زایمان کنی ونی نی بغل بگیری

دخترم نفسمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از ده تا قدم شمار نصب کردن این رو گوشیم خوند مگه چیزی اشتباه زده؟ من فقد قدمام رو میخوام

خودش محاسبه میکنه که چندمتر راه رفتی علاوه بر تعداد قدم.خوبه حداقل یکی نصب کردی.سعی کن روزی ۲ کیلومتر حتما بری.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
خودش محاسبه میکنه که چندمتر راه رفتی علاوه بر تعداد قدم.خوبه حداقل یکی نصب کردی.سعی کن روزی ۲ کیلومت ...

هر وقت رفتم خونه مامانم بیشترش میکنم اینجا میترسم راه برم یهو درد بگیرم کسی نیست ب دادم برسه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
2731
فاطمه جون دیگه واقعا دارم کم میارم همه چی رو اعصابم شما چطوری عزیزم گل پسری خوبه رفتی واسه چکابش ...

عزیزززم خدا قوت 

بله گلم رفتم بیمارستان و امدم. زیاد جالب نبود ولی خدا بزرگه . دعاش کن لطفا

فردا وقت دکتر دارم ، فردا معلوم می شه طبیعی یا سزارین هستم و اگر سزارین باشم وقت می ده اگر طبیعی باشم که باید منتظر بشم تا خودش بیاد

اللهم صلی علی محمد و آل محمد  
2740
گفتن بچه بالاست هنوز نیومده تو کانال گفتن اینطور که بدون درد باز شدی شاید بچه خودش بیاد پایین گفتن ...

نرفتی بیمارستان؟

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
عزیزززم خدا قوت  بله گلم رفتم بیمارستان و امدم. زیاد جالب نبود ولی خدا بزرگه . دعاش کن لطفا ف ...

عزیزم انشالا هرچی خیرته

مطمین باش واست دعا میکنم

امیدوارم بهترینها قسمت خودت و گل پسرت بشه

😍😍😍😍😍