2733
2739
عنوان

مامانای خرداد و تیر ۹۸ (انرژی مثبت )

| مشاهده متن کامل بحث + 444752 بازدید | 47801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند هفته سونو دادی؟ طبق پریود نوشته ۳۵ هفته و شش روز ولی طبق بقیه پارامترا ۳۳ هفته و چهار روز. ال ...

نه هنوز دکتر ندیده.دوشنبه میبرم واسه دکتر.تا حالا کسی بوده پریودیش با سنو ۲هفته تفاوت داشته باشن؟

2738
کامنتارو خوندم. چقدر ناراحتم امشب  من هنوز نتونستم سیسمونی بچینم یعنی هنوز پولش جور نشده ک بخ ...

عزیزم غصه نخور خدابزرگه منم خیلی چیزا نگرفتم واتاقی براش نچیندم ایشالا ک ب دنیا میاد پول دستمون میاد براش کم کم بهترینا رومیخریم غصه این چیزا رونخور ارزش ندارن 

18 خرداد شنبه میشه ها چهارشنبه نیست

به سلامتی ایشالا عزیزم 

آره میدونم چون فقط چهارشنبه ها توی بیمارستان دولتی سزارین میکنه منم گفتم همون شنبه تو بیمارستان خصوصی عملم کنه 

البته اگه پشیمون نشم و بخوام ۳۹ هفته رو هم کامل کنم بمونه چهارشنبه ۲۲ خرداد

ساک خودمو نبستم هنوز ولی اینا رو میخوام بذارم: پد، پد سینه، سوتین شیردهی، شورت یک بار مصرف و ن ...

ممنون گلم خیلی چیزایی که گفتی یادم نبود بزارم مرسی،برای نی نی قنداق فرنگی بزارم بهتر از پتو دور پیچ نیس؟کریر هم جاگیره نمیبرم😆

دخترم نفسمه 
2706